Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök ilyenkor kampányra...

A rendőrök ilyenkor kampányra gyűjtenek?

Figyelt kérdés

Hemzseg a város a rendőröktől, mindenhol ahol valamilyen jogcímen büntetni lehet ott bujkálnak.


Mondanám, hogy ez is a dolguk tegyék, csak hát ahol élek már vagyonokat költöttem el mozgásérzékelős lámpákra, riasztóra, elfogószolgálatra és kutyára, hogy úgy ahogy ne rabolják szét amiért megdolgoztam.


Nem tudok másra gondolni, mint hogy itt a választás és a rengeteg plakát, levél, telefonhívás, újság, tv, rádióhirdetés, szórólap olyan gigantikus összegeket emészt fel amit így próbálnak kipótolni.


Lehet ebben valami, vagy hirtelen ráébredtek mennyire fontos a közlekedésbiztonság és jobb híján ezt tudják csinálni?



2018. febr. 26. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges, főleg, hogy Pintér a belügyminiszter.
2018. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SZücsöm ***** válasza:
LoL te hol élsz? Sőt te voltál fenn a neten az elmúlt 10 évben? Mert ha igen akkor olvashattad volna hogy folyamatosan szidják a rendőrséget a sok helyszínbírságolásért és sebességmérésért, függetlenül attól hogy milyen közel van a választás. Azért ne nyomjuk már fullba a kretént.
2018. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én ezt az utcán látom, nem a neten.
2018. márc. 1. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!