Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha az egyik szemem -3.5D a...

Ha az egyik szemem -3.5D a másik -4D akkor még lehetek rendőr?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Természetesen lehetsz, viszont csak fekvőrendőr.
2018. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem.Csak ha sikerült megműtetni a szemed.
2018. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mért lehetnél?
2018. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Fent vannak az eü. követelmények a honlapjukon.

Nyers visusnak 0,3 vagy annál többnek kell lennie.

Ez azt jelenti,hogy a látásvizsgáló táblán felülről a 3.sorig kell látnod a betűket/számokat.

Namost -3,5-el Te még a legnagyobbat sem látod.

Tehát a válaszom : nem lehetsz. (Csak ha megműtteted, de azt hiszem akkor is igazolni kell orv. papírral, hogy a műtét előtt -4 D alatt voltál , vagyis a Te esetedben szerintem műtét után sem lehetsz )

2018. márc. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Drazicc ***** válasza:
71%
Érdekes, hogy kivatalosan ilyen szigorú előírások vannak, miközben a való életben olyan vézna rendőröket látok néha, h egy pillanat alatt föl tudnám kapni és lebaszni a betonra...
2018. márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Meg kell tanulni a szemészeti táblát! Nekem -2.0 és így vettek fel. Sikerülhet neked is.
2018. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előzőeknek igazuk van.

De inkább ne legyél rendőr.Én elkezdtem a sulit szerencsére még időben abbahagytam és más pályát választottam.

2018. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
31%
Csak ha az IQ-d is mínuszban van.
2018. márc. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az IQ-zást hagyjuk inkább.Ez a szakma is olyan mint bármelyik más vannak ugyan úgy hü lyék meg normálisak.
2018. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4. A látásvizsgáló táblán a felső 4 szám csak 0.05 értékű, ezért a 0,3 vízushoz a felső 5 számot kell látni, az általánosan használt táblán a 12-est, vagy a 3-4. jobbra álló "E"-t. Ma már sok kivetítős tábla van forgalomban, ahol apró számokkal van feltüntetve az értéke, amit messziről nem látsz. A lézeres szemműtét nem akadálya annak hogy rendőr lehess, de sokba kerül. [link]
2018. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!