Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A gazdaságvédelmi nyomozónak...

A gazdaságvédelmi nyomozónak egyetemen milyen tárgyakat kell elvégeznie?

Figyelt kérdés

Igazából az érdekel, hogy neki is van e testnevelés, és, hogy az alkalmasságin is milyen jellegű.


Igazából gondolom, hogy van, de milyen mértékű?


Illetve, az alkalmasságin milyen gyakorlatokat kell elvégezni és miből mennyit, hogy megfeleltet kapj?


Ezen kívül még az érdekel, hogy az egyetemen, heti szinten mennyi a testnevelés és ott miket kell csinálni, mennyire kemény.. stb


2018. márc. 4. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy későn írok.

Én most bűnügyi nyomozónak tanulok.

Eléggé kemény a testnevelés, napi 1-2 óra.

Ugyanazok a követelmények mint a rendőröknek, a Miskolci Rendőrtiszthelyettesi Iskolában.

Én már most rendőr vagyok,csak mivel jó tanuló vagyok, mentem (járok) a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre, a Rendőrtiszti Akadémián, a bűnügyi részlegen tanulok.

Vannak kötelezők, a futás, és vannak választható erőnléti követelmények. De az a fő, hogy 80 pontot kell összekaparnod.

Nekem 100 sikerült, így nyilván, átmentem.

Ha egyébként nem rendőrnek mész, (pl. Elvégzel egy "sima" érettségit, mész tanárnak, és munkába állásodkor beiratkozhatsz akkor is a Rendőrtiszti akadémiára.), akkor is elvégezheted.

Most inkább már az elméletre megyünk.

Nyomozási technikák, stílusok, stb,stb..

De a tesire is fordítunk, minimum annyit, mint az elméletre.

Nem kell megijedned! Mert én is eléggé nagy darab fickó voltam, illetve vagyok. És mégis meg tudtam csinálni a fejenállást, mindent!

Ne ijedj meg, jelentkezz! Gazdaságvédelmi ugyanez!

De ezt még had súgjam meg neked!

Ha alamuszi leszel, meg meghunyászkodol, akkor nem fognak komolyan venni, főleg ha nem vagy sportgiliszta, (nem gond, mondom , hogy én is nagydarab vagyok, de próbálkoztam, és sikerült, neked is fog), de ne ijedj meg soha!Mert akkor "meghúznak" elméleten is, meg tesin is! Légy bátor, hisz milyen is a nyomozó? Bátor, határozott!

Légy te is olyan!

Na szevasz!

Remélem, hogy tudtam segíteni!

Üdv. Szabó Géza.

leendő bűnügyi nyomozó

2018. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!