Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Rendőrség

A kérdés

Mi a különbség a közterületfelügyelő és a rendőr közt?

Ma a buszmegállóban láttam őket,ugyan olyan eye ruhában voltak,mint a rendőrök,de az volt ráírva a hátukra,hogy “közterületfelügyelet” vagy valami ilyesmi.

Keress kérdéseket hasonló témában: rendőr

márc. 8. 20:05  Privát üzenet  

A válaszok
Jogkör

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 8. 20:07 Privát üzenet
Gondolom en h mas torveny meg jogszabalyok vonatkoznak rajuk. Tehat jogkor jo valasz volt, csak ha nem ertened kicsit kibovitettem.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 10. 11:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Közterületfelügyelő lehetek akkor,ha az egészségügyin nem vesznek fel rendőrnek?

# 3/5Időpont márc. 10. 12:32 Privát üzenet
Valoszinusitem h mashol kell jelentkezni es megkerdezni h ott az eü baj problemat okoz e. Ha pl nem latsz akkor kozteresnek se mehetsz ez tuti.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 10. 14:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Színtévesztő vagyok.

De hogy lehet valaki közterületfelügyelő?Gondolom nem rendőri iskolát kell ehhez is végezni vagy igen?

# 5/5Időpont márc. 10. 14:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A világoskék és a sötétkék egyenruhás rendőr közt ki a különbség?
Mi a különbség manapság a rendőr és a közterületfelügyelő között?
Mi a különbség a rendőrség és a csendőrség között?
Mi a különbség a rendőr és a készenléti rendőr között?
Mi a különbség a sheriff és a rendőr közt?
Mi a különbség a fehér ruhás, a világoskék inges és a sötétkék ruhás rendőr között?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Rendőrség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!