Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nyomozó szeretnék lenni. Ez...

Nyomozó szeretnék lenni. Ez lehet hátrány?

Figyelt kérdés
Kifogástalan életvitel. A családban volt öngyilkosság, kettő is, még 20-25 évvel ezelőtt. Ha leellenőriznek, akkor ez nekem lehet hátrány?
2018. márc. 10. 16:13
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem hinném, hogy ez hátrányt jelent.
2018. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben. Azért kérdezem, mert én büntetlen előéletű vagyok, illetve a családban mindenki az.

Ez az egy olyan dolog van, ami sajnos megtörtént, de már mondom legalább 20 évvel ezelőtt.

2018. márc. 10. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Lehet probléma. Az átvilágítás során ez is ki fog derülni és igenis érdekelni fogja őket.
2018. márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
A pszichológiai tesztbe van ilyen kérdés...majd amikor a pszichológus kiértékeli akkor kiderül,hogy ha nálad nincsenek problémák akkor semmi gond
2018. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Az a pszichológiai teszteken majd kiderül.
2018. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja el, nem derül ki a pszichológiai teszteken sem. Még az orvos sem fér hozzá ezekhez az adatokhoz, nemhogy a pszichológus.
2018. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!