Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha katona vagyok ( érettségi...

Ha katona vagyok ( érettségi megvan) 4éve! Áthelyeztethetem magam rendőrnek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 13:48
 1/9 October15 ***** válasza:
Idk, valaki a nem személyzeti állományból csak megtudja ezt mondani. Am mi a baj a katonasággal? Mondjuk jelenleg tény, hogy a rendőrség társadalmilag hasznosabb lévén nincs semmilyen katasztrófavédelmi feladat stb.
2018. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elég biztos vagyok benne, hogy ez nem így működik..
2018. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
At lehet vagy nem?
2018. márc. 17. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:
A te alakulatodnal nincsenek tisztek akik pont erre a kerdesre kell tudjanak valaszolni?
2018. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem igazan akarom megkerdezni
2018. márc. 17. 17:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a rendőrségnél fogadnak a katonaságtól engednek akkor igen(persze a rendőrségnél majd beiskoláznak)

Férjem katonaságtól ment át a határőrséghez és onnan hát visszasírja a mai napig..lett rendőr. Mondjuk ő tiszt

2018. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy teljesen mas a ketto, de mindegy. Vagy van rendori vegzettseged esetleg? Egyebkent ugy gondolom, hogy katonak hamarabb engednek el rendornek mint forditva. De az tuti, hogy vagy nagyon rossz helyen lehetsz katona es kicsit lesz jobb csak a rendorseg vagy nagyon rAjossz h nem jo a rendorseg a katonasag utan.
2018. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leszerelsz aztán felszerelsz a 2 éves szakközép után rendőrnek. Ez ma már csak így működik.
2018. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!