Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nők, vagy a férfiak tűrik...

A nők, vagy a férfiak tűrik jobban az előzetes letartóztatást?

Figyelt kérdés
Konkrétan a vele járó körülményekre gondolok, mint pl. a cellába zárást, bilincselést, azaz az olyan dolgokat, amikor a mozgásuk van korlátozva fizikailag.

2018. márc. 18. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Mert amúgy ha nem tűri, akkor mi lesz? Összevonja a szemöldökét, a bv tiszt pedig gyorsan kiengedi?

Amúgy meg egyéntől függ, és nem nemtől.

2018. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Istenem....de értelmes lehetsz.
2018. márc. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Sajnálom kérdező, az emberek többsége eléggé korlátolt a politika kategóriában. Inkább az "emberek" kategóriában kéne feltenned, még a "sport" kategóriában is előbb esélyed van választ kapni erre.


Érdekes kérdés. Egyértelműen arra gondolnék, hogy a nők. (Utálok evolúcióval dobálózni, de a nevelés ellenére is megmaradnak olyan jegyek az egyed(ek)ben amelyek az evolúciós "alapállapot"-ra visszavezethetők.)

De csak egy aspektusból vizsgáltam, és hajlok a más megoldásokra is.

2018. márc. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
A nők sokkal kegyetlenebbek a börtönben is, nyílván nem birják a bezártságot.
2018. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem az igazságtalan korlátozást és zaklatást minden értelmes ember rosszul tűri, akár férfi, akár nő. Én inkább ebben látnám a különbséget.
2018. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában a rejtett erőforrások tűrik legjobban. Sokat gyakorolják.
2018. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez mozgatja a fantáziámat. Szívesen kipróbálnám magam pár napot előzetesben. Izgat és érdekel a bilincs, a cella, meg a fogva tartás körülményei.

Nem akarok elkövetni semmit, meg priuszt se magamnak, de következmények nélkül szívesen kipróbálnám.

2018. márc. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Természetükből adódóan a nők jobban bírják. A szabad életben is kiszolgáltatottabbak, alárendeltebbek, mint a férfiak.

A bilincselést pedig nem kis részük kifejezetten kedveli.

2018. márc. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok nő gerjed a bilincsre, de nem hiszem, hogy előzetesben, hanem inkább az ágyban.
2018. márc. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!