Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bolti lopás, kb.1800Ft érték,...

Bolti lopás, kb.1800Ft érték, kamerafelvétel van. Lehet valami? (Részletek bővebben. )

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja loptam New Yorkerből 1800Ft értékben, a kapu ugyan nem csipogott be, de az őr utánam jött. Mondta menjek vissza, én elfutottam. Utánam kiabálta, hogy van videofelvételük.

Ma összefutottam az őrrel, aki felismert és odajött (üzleten kívül), mondta hogy feljelentést tettek, én mondtam jó és elsétáltam. Viszont semmilyen adatomat nem tudják. Lehet valami következménye? 17/F



#kamera #bolti lopás #kamerás lopás #lopás felvétel #ismeretlen tettes lopás
2018. márc. 22. 19:40
 1/7 anonim válasza:
73%
Lehet csak kamuzott, és ha netán fel keresne a rendőrség ügyvéd nélkül seemit ne mondj addig még nem látod a felvételt.Na és ha a felvétel télleg meg van akkor buktál valj be mindent ismerd el. Kapsz egy proba bocsájtást, az annyi mint suliba egy osztály főnöki figyelmeztetés, de amugy 10 ezer ft fellet van nagy értékü lopás. Ez semmi
2018. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Ezt most megúsztam. Ezt is megúsztam... Hát erre nagyon ráfáztam...

Valahogy csak el kell kezdeni a "szakmát"...

2018. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Fiatalkorú vagy és ez szabálysértés nem bűncselekmény. A rendőrség nem is fog vele komolyabban foglalkozni. Ettől függetlenül ne csinálj belőle rendszert.
2018. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Semmi max. szabálysértési eljárás lesz, ott téged is meghallgatnak, ha nem ismered el akkor nem tudják rádhúzni. Hiába mondják, hogy láttál, hiába van kamera felvétel is a rendőrség nem foglalkozik vele, a jegyző pedig, akihez kerül az ügy nem hatóság, nem nyomozhat. Azon kívül nem tudnak rólad semmit valóban, ha mégis rádtalálnak akkor tagadsz mondván az nem te vagy, a kamerafelvétel amúgy sem túl jó minőség.
2018. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Remélem lesz belőle valami.
2018. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
1800Ft-ért a rendőrség egy levelet küld a feljelentőnek, egy hónap múlva, hogy történet lezárva. Egy minutumot sem foglalkoznak vele. Te meg nem is voltál ott, csak az egyik hasonmásod.
2019. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismeretlen tettes ellen tehet feljelentést, a rendőrség meg ha van is kamera lezárják azzal, hogy nem ismerik ki van rajta
2019. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!