Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kifogástalan életvitel ellenőr...

Kifogástalan életvitel ellenőrzés mit jelent?

Figyelt kérdés
Most lesz jelentkezés miatt, kifogástalan életvitel ellenőrzésem. Aki ebben jártas elmondaná mit takar ez? A nyomtatványt azt megtaláltam, az elég egyszerű. Végül is azt ellenőrzik le ott igazat mondtam e és ennyi? A környezettanulmányozást NVSZ vagy KMB-s rendőr csinálja? Tehát azokat nézik amik a kérdőív nyomtatványba vannak? Család, anyagiak, előző munkahelyek, meg, hogy voltam e büntetve? Ilyenek, hogy barátok, facebook, e-mailt nem is néznek?

2018. márc. 24. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az életvitelre vannak normák. Ha ennek megfelelsz, akkor kifogástalan. Ha nem felelsz meg, nem kifogástalan.

Például a részeges életvitel nincs a normában. A randalírozás se. A lopás se. ÉS még sok más. Ha egyiket mégis teszed, ott sérül a kifogástalanság.

2018. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En ezt a kornyezettanulmanyozast tok feleslegesnek es igazabol olyan gaznak erzem. Az oke, hogy lenyomoznak h csinaltam e vmi balhet vagy buntetett voltam e, de mi az, hogy jon egy faszi es meg az anyagi helyzetunkrol is faggatozik? Semmi koze hozza, egy undorito dolog, ez csak itt van sztem.
2018. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Katona voltam, katonaságnál is majd utánam kérdeznek? :D ezt se értem. Tőlük pl. mit kérdez, ha egyáltalán foglalkoznak ilyen módon.
2018. márc. 25. 10:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzám kijött az nvszes csávó tett fel pár kérdést, igazából semmi extra nem volt. Aztán becsengetett a szomszédokhoz és megkérdezte őket mi a véleménye rólam. Aztán hogy a hátam mögött mit ellenőriztek azt nem tudom.
2018. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!