Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tudok tenni az olyan...

Mit tudok tenni az olyan rendőrrel, aki bunkó volt velem igazoltatáskor?

Figyelt kérdés
Úgy értem,a boltban is van panaszkönyv,itt is lehet tenni valamit?Azt én is tudom,jelvényszámát az katonai ügyészségen bejelenteni,illetve feljelenteni.
2018. márc. 25. 19:46
 1/8 árokpart ***** válasza:
96%
Rendőrségi Panasztestületnél, illetve a parancsnokánál. Mit értesz bunkóság alatt részletezd egy kicsit a történetet. Lehet, hogy csak nem volt jó napja ők is emberek ugyanúgy mint ahogyan írod a boltos is stb.
2018. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A jó édes ***** válasza:
76%
A rendőrnek te nem kuncsaft vagy, hanem állampolgár. Nem az a dolga, hogy szépen viselkedjen, hanem hogy vigyázzon rád. Ha nem élt vissza a hatalmával, akkor nem tudsz - és nem is érdemes - semmit tenni.
2018. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És miért szeretnéd feljelenteni?

Ügyészségen bejelenteni? :D


Kb le fogják szarni.

2018. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Jobb lesz, ha megszokod.
2018. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SZücsöm ***** válasza:
0%
Hogy 1eseknek ennyire nincs semmi dolga. Beszarás.
2018. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Mivel mar nem vagyok rendor es sok nem odavalo, igy segitek. :D

Ne keverd ossze a hatarozott fellepest a bunkozassal egyreszt, masreszrol minden Rendorsegen ki van rakva a panaszteteli lehetoseg, sot ezt az intezkedes befejeztevel kozolni is kell az allampolgarral, hogy tehet panaszt, ha elegedetlen az intezkedessel. Persze, hogy ezt minden rendor kozli is. :DDDD


(Ez olyan, mintha a boltban mondanad a vasarlonak, akinek elotte belekoptel a szatyorjaba, hogy egyebkent itt ez a szep rikito narancssarga panaszkonyv, irjon mar bele par szep mondatot rolam. :D)


Fuggetlen Rendeszeti Panasztestuletnel tehetsz panaszt 20 napig, amit nem kell feltetlen az intezkedestol szamitani, te rajossz felev mulva, hogy nem bunkozhatott volna a rendor akkor kivizsgaljak. Szolgalati helyen pedig 30 nap ez.


En azt mondom, hogy tedd is meg a panaszt, ha tenyleg bunkok voltak, sokan visszaelnek a hatalmukkal sajnos. Ennyire viszont legyel korrekt, hogy egy birsagert ami jogos volt, nem szorakozol.

Na kitanitom az embereket itt rendesen most. :D

2018. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 árokpart ***** válasza:
Utolsó nagyon korrekt és rendes rendőr és ember is lehetsz. Ha nem haragszol ki is használnám a lehetőséget, hogy kérdezzek tőled a testület kapcsán. A kérdező által úgymond sok bunkónak tűnő modor (persze egy konkrét eset kapcsán ezt nem lehet megítélni és sok eset van) a hasonló sok szakember mint amilyen te is vagy leszerelésük miatt van gyakoribb hasonló eset mint amit a kérdező is írt, mint mondjuk a 90-es évek közepén. Köszi ha válaszolsz.
2018. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakember. Kicsit volt szerencsem kiprobalni ezt az eletet. Sajnos en kifogtam az olyanokat, akik az alarendjeiket is szopattak, sajnos nagy hatalmat kaptak kis ideje szolgalo rendorok es ezt az otoslottohoz tudnam kicsit hasonlitani, mikor megbolondulnak a sok penztol. A 90 es evekben volt tekintelye a rendornek, igazabol talan tul nagy hatalma is volt, nem kotottek ennyire a jogszabalyok, ma ha levideozzak egyiket aki nem szo szerint mondta el a szoveget, vagy nincs rajta sapka (sapka a legfontosabb, anelkul nem is rendor a rendor :D) akkor mar baszgatjak is oket. 90-es evekben sokkal durvabb dolgokat megtehettek, ha fele igaz annak, amit hallottam. Ma meg semmit. Ketto kozott lenne jo talan. Sokan elvezik a birsagolast, masikkal kibszast, mert vagy nyomorusagos az eletuk vagy ez a perverziojuk. Azert akiket ismertem azok tobbsege szerencsere nem ez volt, nehany ember tenyleg egy-egy birsagbol ert es azokat birsagoltak, de csori emberek sokszor kis beszelgetesbol is ertenek ugy gondolom. Kepzeljetek el h ki hogy be van tojva amikor a rendor csak a papirjait elkeri. Gazdag ember meg nagy ivben tojja le, ha max csekket is kap. Na ennyit tudtam hozzaszolni meg. :)
2018. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!