Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mért olyan tehetetlen az...

Mért olyan tehetetlen az ukrán rendőrség ebben az ügyben?

Figyelt kérdés
Menyasszonyom bátyjáról van szó. Pár hete meghalt Ukrajnában orosz ruletteztek egy alvilági társasággal és ő vesztett.. Az ukrán rendőrség először tiltott fegyverviselés és tiltott szerencsejáték fogadás ügyben nyomozott, aztán végül lezárták az ügyet, hogy öngyilkosság történt, de ez nem igaz. Én szerintem gyilkosság vádjával kellett volna nyomozniuk, de nem ez történt, az elkövetők mai napig szabadlábon vannak. Tudom, hogy a srác is hibás, amiért ilyen alakokkal üzletelt, de azért az mégis durva, hogy nem is keresik az elkövetőket. A magyar rendőrséget be lehet vonni ilyen esetben, hogy ők is nyomozzanak? Köszönöm a választ előre is!

2018. márc. 28. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát Ukrajnánál nincs korruptabb ország kb az a durva ha kibírta ilyen alakokkal egy napnál tovább. Konkrétan a saját kormányukat megdöntötték egy halom orosz civilt lemészároltak a média még csak meg sem említette.
2018. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mégis mit csináljanak, ha öngyilkos lett valaki? Kenjék rá egy ártatlan emberre?
2018. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem igaz az öngyilkosság? Az orosz rulett lényege, hogy te tartod a saját fejedhez a fegyvert és a te ujjad húzza meg a ravaszt! Szerinted erre kényszerítették? Ezt hogy bizonyítsák be?


Ez nem gyilkosság!

2018. márc. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ő játszott orosz rulettet, akkor ő tudta, hogy mi ez.

De szerintem te nem tudod.

Forgótáras revolver éles lőfegyver (pisztoly) van az asztalon.

Beletesznek egy golyót a tárba.

Megpörgetik, így nem tudják, hol a golyó.

És a fejedhez teszed, meghúzod.

Ha nem ott van a golyó, akkor szerencséd van, ellenben, mikor ott van, és elsül, mert akkor kiloccsan az agyad.

Úgyhogy ennyi.

Nem nyomoz a hatóság, mert ennek a játéknak ez a lényege, és aki játsza, vállalja a felelősséget, hogy meghal.

2018. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!