Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most 2018-ba menyire tekinthet...

Most 2018-ba menyire tekinthető szimpatikusnak nekem a határvadász meló?

Figyelt kérdés

Ha jó fizikumú vagyok (mások szerint is), és úgymond hozzá vagyok szokva a komolyabb vagy hosszabban tartó fizikai terhelésekhez(építő ipar). És "érzem" hogy képes lennék rá ha lehet így mondani, itt gondolok arra hogy rendbe vagyok, (szerintem) mentálisan és fizikailag is. Családi állapotom, jelenleg nincs csajom, szóval "messze a család" dolog nem hat rám mint eltántorító tényező.

Középiskolai végzettségem van. Tisztába vagyok hogy milyen pozitív és negatív tényezőkkel számoljak ha határvadásznak készülök!

Nahát igen és a kereset, és juttatások? (ha van ilyen!) /18 F/


2018. ápr. 5. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

senki nem tudja megmondani helyetted, hogy neked szmpatikus lenne-e az a munka.


Egy hétvégén menj le a határra és nézd meg mit csinálnak, milyen körülmények között kell végezniük a munkájukat.

Kérdezd meg tőlük, a határt védőktől, hogy milyen a fizetés és minden más pl. beosztás, hazautazási lehetőség, lakhatás, kaja, fizikai kiképzés, egyebek. Mert az ő szájukból hiteles, a töbiektől vagy reklám vagy lehúzás.


A feladata nagyon fontos, ha elvállalod, akkor köszönet érte az ország egyik lakója és családja nevében!

2018. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tisztába vagyok hogy milyen pozitív és negatív tényezőkkel számoljak

Sokan így voltak vele, aztán kiküldték őket és hamarosan egy újabb adag neki kezd és sorba feladják,de legalább lesz egy halom olcsó ruha,hogy ruhaszemlén ne legyen gond és ne kellejen drágán megvenni ami hiányzik :D

2018. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Azt kihagytam,hogy természetesen vannak bőven akik azért még jól bírják...többnyire azok adják fel akik azt hiszik,hogy ők lesznek a világ közepe, aztán rádöbbenek arra is,hogy nem egy akció filmbe csöppennek :D

Pénzbe áh egy gyárba kevesebb munkával megkeres annyit az ember és negyed annyit se szív...itt egy szó a lényeg és ami kell : HIVATÁS!!

2018. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet még menni határvadásznak??Nem úgy volt,hogy januárban indult az utolsó képzés?
2018. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
folyamatos a toborzás most is
2018. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez jó hír,akkor ha nem vesznek fel az egyetemre,jelentkezek én is
2018. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért folyamatos a toborzás, mert tömegével szerelnek le. Nem bírják a tábori életformát, 60% nyíg, hogy hát nem így képzeltem, nem ezt vártam, több pénzre számítottam, sokat vagyok távol, rángatnak ide-oda, stb.
2018. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!