Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Így még lehetek renďőr?

Így még lehetek renďőr?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Kb 10 kg túlsúlyom van és ezért magas a vérnyomásom. 2dioptriás szemüveget hordok. Szerintetek ha lefogyok akkor még lehetek rendőr? 187cm 97kg
2018. ápr. 18. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz.

1. Kiválóan kell hallanod, látnod

Nem lehet túlsúlyod,

Nem ehetsz nem ihatsz akárhogy

Látnod is.Kiválóan

Fizikai erőben kell lenned.

Cselekvő képesnek kell lenned

Eszednek helyén lenni.

Tisztelned kell rendőr társaidat és a főnöködet is . Parancsokat végrehajtanakés olykor piszkos munkát végezni. Szellemileg nem fogyatékos szóval érti milyen parancsot kell teljesiteni hogyan kell viselkedni. Rohamrendőrösnek és határrendőrnek a legnehezebb lenni. Igaz ezek a csicskás részei a rendörségnek. De am lelkileg -bírni fizikailag nem garantált lesz sérülésed és a sok törvény betartásátvégezni nem egyszerű. Szóval ne hidd el ami a filmekbe megy metaz ott mese habbal az más. Itt alulról föle felé jeleskedned kell sokmindenben. Szolgálnod kell másokat tisztelni és kinyalni . Egyik haverom rendőr s elmesélte mik vannnak de am jah . Katonának meg végképp ne menj. Tulajdonképpen a rendőrség egy lazább változata a katonaság alapjainak. Katonaként az életed a tét. , gyilkolsz, főnököd parancsára halálba küldve , pénz nem sok juttatással és megfelelni a soksötétség fizikai körülménynek helyszínek szempontjából s terepen az erődtől megegyezően . Ennyi .

2018. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
dagadt vagy tehát nem. irány a vágóhíd
2018. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Minek lennél rendőr? :D

Havi 140 ezer?

Utána meg majd kidobnak, mert romlott a szemed.

2018. ápr. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1 utan most mar en is megijedtem :D durva amiket leirt, de ennyire az elet nem az, kulonben meg ennyi rendor se lenne.


#3 jol irja, azert nem vallalom en se a ciganyeletet, ami ezzel jar, mert ez az, 12-24-12-48. Mi ez, ha nem ciganyelet?

2018. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"10 kg túlsúlyom van és ezért magas a vérnyomásom. 2dioptriás szemüveget hordok."


Mindkettő kizáró ok. A szemüvegben nem vagyok biztos, de egy adott dioptria fölött szintén kizáró ok, de szerintem 2-es dioptria még oké.

2018. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ne legyél rendőr, hacsak az agyaddal nincs probléma.


Csak egy jó tanács. Inkább válassz olyan hivatást ahol szeretik az embereket.

2018. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!