Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyen esetben mit tesz a rendőr?

Ilyen esetben mit tesz a rendőr?

Figyelt kérdés
Van egy utca ahol vannak parkolók és ott áll egy rendőr járőr akik közúti ellenőrzést végeznek.Én megyek az utcában,engem leintenek,de én lekanyarodok jobbra egy másik utcába mert az utam arra visz.Ilyenkor utánam jönnek vagy leintek mást ?
2018. ápr. 20. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire lelkes.
2018. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ugyan így jártam egyszer. Intett, de hamarabb volt jobbra az út. Lefordultam, nem jött utánam.

Kb fél óra múlva jöttem vissza ugyan arra, ezúttal jobbra fordultam, igazoltatott.

Nem szólt semmit...vagy nem ismert meg.

2018. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Utánad mennek az esetek 99%-ban mert köteles vagy megállni a rendőr jelzésére, még ha az utad másfelé is visz.

Azzal, hogy elkanyarodsz, csak gyanúba kevered magad és utána nagyon aprólékosan átvizsgálnak.

Olyan kocsi pedig a világon nincs, amiben nem lehet valami hibát találni, ha akarnak.

Tehát, hacsak nem hullát cipelsz, vagy 2q kokót, akkor saját érdekedben jobban teszed, ha megállsz!

2018. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sztem fuss el
2018. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!