Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentettek a szüleim,...

Feljelentettek a szüleim, mert azt hitték valami történt velem, mert nincs telefonom és nem tudtam felvenni de kb rá félórára hazaértem. Ennek ügye nem lesz következménye?

Figyelt kérdés
szóval elmentem itthonról de pár napja összetört a telefonom és nem késtem itthonról meg semmi, de a szüleim azthitték hogy eltüntem és hívták a rendőrséget. miután hazaértem visszahívták őket, hogy nem tüntem el mégse. csak meghallgatják, hogy hol voltam és ennyi?

2018. ápr. 27. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Végleg le fognak sittelni,de úgyis megtudod,minek kérdezted?
2018. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Eltűnést nem lehet ilyen rövid idő után bejelenteni. Lehet rosszul emlékszem, de talán 72 óra a minimum.
2018. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

nem FELjelentettek, csak BEjelentették az eltűnésed.

Nem lesz semmi jogi következménye, nyugi.

2018. ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Es ugye a bartaimhoz nem fognak kimenni? Mert az osztalytrsaraim es azt hiszem eegy eletre megutalnanak

bar az egyik meselte hogy vele is volt valami hasonlo es akklr nem mentek ki senkihez vagy mi

csak hat kinos

anyukam azt hitte elraboltak

ez a paranoiaja

2018. ápr. 27. 23:30
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
2-től 8 évig terjedő szabadságvesztésre fognak ítélni.
2018. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Örülj neki, hogy ennyire figyelnek rád a szüleid!


Semmit nem fog tenni a rendőrség, a BEjelentés után sem tettek semmit, hidd el, mert ilyen rövididő elteltével nem kezdenek keresni senkit csak ha tényleg látják, hogy elrabolják. A BEjelentést követő másik telefonnal, hogy megvagy, már le is záródott az ügy. Nem bűncselekmény történt hanem eltűnést jelentett be egy szülő, tehát ha meg van a csemetéje, akkor vége.

2018. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Semmi nem lesz.:)
2018. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer előfordult,hogy este 7 helyett hajnal 4 után értem haza....mivel bejelentették a rendőrségen (14 éves voltam) be kellett utána mennem, elmondtam,hogy hol voltam,mit csináltam,kivel stb majd egy kis fejmosás jött aztán ennyi.
2018. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!