Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Akik illegálisan parkolóban...

Akik illegálisan parkolóban árulnak parfümöket, szemüvegeket stb, azok mit követnek el? Rendőrt hívok csinálnak vele valamit?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért zavar hogy árulnak valamit? Engem annyira nem érdekel hogy mit csinálnak...
2018. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

A magyar embernek fel kell jelenteni mindenkit.

Egyszerűen nem bír meglenni a másik gáncsolgatása nélkül.

2018. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat amikor mar latod hogy bemászik a masik autojaba, mert ott a 60 eves nénike volt vásárolni meg bácsika es mar ráerőszakolják hog, vegye meg szerintem az felháborító.
2018. máj. 10. 09:04
 4/13 anonim ***** válasza:

Önmagában az a tény, hogy mozgóárusok egy parkolóban árulnak mindenfélét, nem bűn. Ha ki is mennek a hívásodra a rendőrök, maximum igazoltatják az árusokat. Ha nem utal semmi arra, hogy lopott, hamis, vagy illegális terméket árulnak, akkor maximum abba tudsz belekapaszkodni, hogy zaklató a fellépésük és erre alapozva elküldhetik őket.

Erőszakosan nyomuló hajléktalan kéregetőre hívtam már rendőrt én is, de az árusokkal kapcsolatban azt gondolom, felnőtt ember mindenki, ha nem akarok vásárolni, közlöm és pont. Az már más történet, ha levakarhatatlan, vagy erőszakos. Akkor abszolút helyénvaló, ha rendőri segítséget kérsz.

Sok településről önkormányzati rendelettel tiltják ki a mozgóárusokat.

2018. máj. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Engedely kell hozza. Ha nincs ugyan olyan szabalysertesnek minosul, mint pl. ha nincs nalad vezetes kozben a forgalmi. 5-50 ezer ftig buntetheto, feljelentheto, de persze figyelmeztetheto is. Ha meg ezek utan is folytatja, szabalysertes tovabbfolytatasa vegett eloallithato a kapitanysagra. Pontos megnevezeset nem tudom, mert nalunk ritka. Engedely nelkuli arusitas, vagy ilyesmi, de ha erdekel megnezem neked.
2018. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném, hogy mibe is ütközik pontosan vagy mire lehet ráhúzni az ilyet.
2018. máj. 14. 20:14
 7/13 A kérdező kommentje:
Talan jogosulatlan közterületi értékesítés?
2018. máj. 14. 20:19
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja, szólj a Gestapónak, vagy az ÁVH-nak. Milyen ember az, aki a másikat fel akarja jelenteni? Persze, ha megkárosított, erőszakos volt, az más kérdés. Nem találkoztál még, szerb árussal Olaszországban... Na, azok a nyakadat is elvágják, ha nem veszel tőlük egy bőrkabátot. Persze, hogy nem, csak tudni kell határozott NEM-et mondani. Ha nem kell, ne vedd meg, de mást ne fosszál meg a vásárlás lehetőségétől.
2018. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem ad ugyan teljes egèszében választ a kérdésedre, de talán segít valamennyit:

[link]


Külön kell választani a mozgóárust és a mozgóboltot, a te esetedben az előbbiekről van szó.

2018. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igenis jol teszi a kerdezo.Igy tudnak csak penzt szerezni,fizikai munka mar tul sok. Vagx ha dolgoznak is ravakarjak az emberre a szar arut.Nyakon vernem az egyiket az tuti.
2018. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!