Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehetek ha egy 1000...

Mit tehetek ha egy 1000 Forint alatt elkaptak bolti lopásnál?

Figyelt kérdés
Ez több mint egy hónapja történt, és csak péksütiket vittem el mert éhes voltam. De még nem érkezett levél, de az előtt még volt egyszer egy alkalom az osztálytársammal. Vissza nézik a régebbi felvételeket? És van valami reményem? Mert halottam arról hogy az úgy 60 napon elévül, ez igaz?

2018. máj. 22. 17:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az ítéletek elkerülése érdekében, nem vagyok kisebbség, és 16 éves korom óta dolgozom, apám alkoholista anyám rákos, és mindent én fizetek amit tudok melódiákos fizetésem ők tanulás mellett... Nagyon megbántam, és még sorolhatnám mióta nem ettem rendesen de nem azért jöttem ide, hanem hogy segítséget kérjek, és ha tanácsot nem tudtok adni akkor kérlek titeket inkább ne húzzatok fel mégjobban. És köszönöm aki értelmes választ adott vagy segítőkész volt velem szemben
2018. máj. 22. 20:41
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi. Orbán milliárdokat lopott mégse történt semmi.
2018. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez egy picivel nyugtat :p
2018. máj. 23. 10:29
 14/16 anonim ***** válasza:
Jobb ha hozzászoksz, hogy emberek ítélkezőek, és legtöbbször utálják egymást. Ezek csak szabálysértések, szerintem nem lesz baj, elvégre nem méregdrága dolgokat loptál el. Max közmunkára ítélhetnek vagy pénzbírságra.
2018. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10%

Hát figyelj ... Nagyon nem tudsz azzal jönni, hogy "mert éhes voltam". Nem voltál az éhhalál szélén ha van pénzed egy internet előfizetésre és olyan eszközre amivel az internetet használod és ilyen kérdéseket tudsz kirakni.


Szerintem az ilyen piti lopásokkal gyakran nem foglalkoznak, mert nem éri meg pár kifli a rászánt időt, szóval valószínűleg ha nem csinálod többet nem lesz bajod.

2018. máj. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem mostani okos telefonom van amiért 3000 Forintot adtak volna, és mégis wifirol írtam, de köszönöm a válaszod. És gondoltam nem éri meg beadni mert akkor telefonom mostanában nem lesz
2018. jún. 1. 05:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!