Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen eszközei vannak a...

Milyen eszközei vannak a rendőrségnek, hogy átvizsgálják a számítógépemet?

Figyelt kérdés
A truecrypt és hasonlóak biztonságosak? Ha TOR klienst találnak nálam, az ad egy löketet a további vizsgálódáshoz?

2018. máj. 24. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Ja kellő ok van az átnėzėsre (bűncselekmėny) ės lefoglalják, akkor itt Magyarba is vannak olyan szakemberek akik gond nėlkül leszednek róla bármit.
2018. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bűncselekménnyel vagy gyanúsítva viszik az egészet. Nem rég szomszédba pakoltak össze mindent én voltam az egyik tanú.

Gondolom, hozzá értő szakemberek átnézik.

2018. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Truecrypt már nincs, csak forkjai. Igen, biztonságosak, ha a jelszó nem 12345 meg jelszo, stb, akkor nem tudnak vele mit csinálni. Csak az amatőröknél tudnak infot szerezni.

TOR miért adna? Egy sima freeware program, bárki használhatja.

2018. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Na ez engem is érdekelne, mert egy ismerősömnek vitték a gépét (muterja követett el valami csalást)csak az volt a baj, hogy ott figyelt neki a tört SolidWorks és egy Adobe Premiere, 2 év 4 évre felfüggesztve lett az eredmény és majdnem 6 millás kártérítés+1,5 misi bűnügyi költség, most is fizeti a hitelt, amit ezért kellett felvennie.
2018. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!