Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek muszaj tanunak...

Szerintetek muszaj tanunak ott lenni a targyalason?

Figyelt kérdés
Nem nagy dolog konnyeb testi sertes miatt kene tanuskodnom egy targyalason, de nagyon fontos dolgom lesz az nap amit tenyleg nem tudok elnapolni ilyenkor mi a teendo? Kiskoru vagyok meg

2018. máj. 24. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Muszáj, mert ha nem mėsz visznek. Persze szülővel. Ha komoly az indok eelőre jelzed az ok. Pl orvosi. Az hogy töriből akkor javíthatsz 2 esre az kevės, ahogy a családi program is. Ha nem jelensz meg, akkor neked is csak gond származhat belőle.
2018. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyat hallottam, hogy szakmai vizsga miatt kimentette az oktatási intézmény a tanút. De ennek nagyon utána kell nézni, mert a tanú meg nem jelenését bünteti a törvény!
2018. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kompetens vagyok.

Attól függ, idéztek vagy értesítettek-e. Ha idéztek, és a szabályszerű idézésen nem tudsz megjelenni, azt akkor jelentsed és nem vezettetnek elő. Az nem működik, hogy csak úgy fogod és nem mész el. A másik oldalon, hogy nem tudom mi az elfoglaltságod, de ha idéznek az mindenhol kimentési ok.

2018. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 mas. Ha aznapra írták ki műtėtre az orvosok mondjuk valamivel (pl tėrdprotėzis) onnn nem fogják vinni. De ezt tudja jelezni, kell is jeleznie. Szal komolyabb orvosi indokot elfogadbak ha bem jelenik meg.
2018. máj. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, az ilyenek értelemszerűen kivételek. Mindenáron nem kell ottlenni, akár az élete árán :)
2018. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!