Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehet egy korrupt rendőrn...

Hogy lehet egy korrupt rendőrnek alátenni?

Figyelt kérdés

Megtámadtak, védekeztem, utána kihívtam jó állampolgár módjára a rendőrséget. Sajnos kifogtam egy Kádár-rendszerben szocializálódott vén kommunistát, a végén majdnem engem hurcoltak meg, elmondott mindenféle trógernek, na meg.... a sitten a cigók te kis k---, miért nem tud ő ilyen részeg hülyék miatt nyugodtan pihenni stb.

Igen nagyobb sérülést okoztam, mint a támadás volt, azt hiszem amikor egy felspannolt részeg idegbeteg neked ront minden előzmény nélkül, akkor nemazt mérlegeled, hogy ő vajon mennyire sérül. Jó én sem voltam józan, de nem is én kezdtem a bunyót.

A kollégái is utálják, de tanúskodni nem fognak ellene, szemét egy banda a kék disznók, viszont tudom az FB adatlapját, nevét, címét a ganyénak, és elköltözöm a környékről:) szóval bármilyen névtelen feljelentés, mittudomén pedofil képeket tárol, stb, minden ötletet várok.

Sajnos a rendőri egyenruha megvédi a veréstől, azt nem kockáztathatom meg.:(((

Szeretnék alávágni a féregnek, bárhogy is, törvényes keretek között...



#Cop Killer #kék disznók
2018. jún. 4. 04:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megfelelően járt el, akkor élhetsz te panasszal a felettesénél, kérhetsz jogi segítséget is, de a tv kamerái elé is állhatsz akár.
2018. jún. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Sok mindent, lopástól kezdve, bűnözőkkel összejátszás, stb tudok róluk, de össze zárnak. Ügyvéd ismerősöm szerint esélytelen. Akkor esélyes, ha egymást kezdik ki. Erre láttam is példát, 6-ból egy akart becsületes lenni, na őt a többiek kikészítették.
2018. jún. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem csak te fogtál ki. Magyarországon a rendőrök mindig a sértettet veszik elő egy támadásnál, és örülj, ha a börtönt megúszod.


2012-ben késsel támadt hármunkra egy kerékpártolvaj, mert rendőrt hívtunk rá. Jól pofán vágtuk. A rendőrök rögtön minket vittek el bilincsben, hogy "megtámadtunk egy ártatlant". Fél évig házi őrizetben voltunk, aztán ránk húztak súlyos testi sértést, mert behazudta, hogy a földön fekve összerugdostuk. Másfél év börtönt kaptam ezért, két évre felfüggesztve. A csávót egyébként elítélték a lopásért, amiért a rendőrséget kihívtuk.


2015-ben egy drogos támadt rám, atomra betépve. Megvan az összes orvosi irata, full kettyós a gyerek, önkontroll nélküli agresszív állat. Az is azért, mert ráhívtuk a rendőrt. Leütötte a társamat, mire betörtük az orrát négyen. Rögtön letartóztattak, fél év előzetes, utána még egy fél év házi őrizet. Még mindig folyik a tárgyalás, az ügyész hét év letöltendő börtönt követel, a bíróságról meg annyit, hogy előre kihirdették az ítéletet a sajtónak közlemény formájában, amely szerint persze mindannyian bűnösök vagyunk. Természetesen ez a csávó is azt kamuzta be, hogy a földön fekve rugdostuk, csak éppen a sérülések nem igazolják ezt. A rendőrséget az se zavarta egyébként, hogy a mentők a sebészetről némi sebnyalogatás után mindjárt átvitték a pszichiátriára, mert ön- és közveszélyes állapotban volt: a zárt osztályon vették fel a vallomását, és az a "bizonyíték" ellenünk.


De nemcsak velem történnek ilyenek. Pár éve volt egy ügy, három kecskeméti rendőr elfogott három drogdíler cigányt, igazi nehézfiúkat. Semmi sérülésük nem keletkezett, de a sitten kitalálták, hogy hát őket a rendőrök összeverték ám! Eredmény: A rendőröket letöltendő börtönre ítélték kizárólag a simlis cigányok állítása alapján, mert "következetes a vallomásuk".


Magam is részben tanúja voltam annak az esetnek, amikor a Blahán egy drogos perverz rátámadott egy fiatal párra. A fiút leütötte, a lányt markolászni kezdte, mire az ellökte magától. Jött a rendőrség, és mindenkit bevitt bilincsbe verve, még az eszméletlen srácot is. De míg a támadód pár óra múlva kiengedték, a szerencsétlen lánnyal másnapig szemétkedtek, fenyegették hogy börtönbe fog kerülni, mert meg merészelte lökni ezt a gennyet, és ez csoportos garázdaság bűntette, mivel ugye hárman voltak...


Magyarországon sajnos nincs olyan, hogy jogos védelem! Ha megtámadtak, vesd magad a földre, és imádkozz, hogy egy sima garázdasággal megúszd, amiért "részt vettél a verekedésben." Teljesen mindegy, hogy rendezett életet élő, büntetlen előéletű ember vagy, a támadód meg egy alja drogos bűnöző, aki többet ült már, mint a Buddha-szobor. Akkor is rád húzzák, hogy megtámadtad.


A rendőrrel meg nem tudsz kezdeni SEMMIT. A rendőr, az ügyész, a bíró, ha az állampolgár jogai ellen vétenek, MINDIG sérthetetlenek. Lazán megtehetik, hogy bizonyítékot, közokiratot hamisítanak, megalapozatlanul megvádolnak és előzetesbe vágnak, akár kamu szakértői nyilatkozatot rendelnek, soha nincs következménye, még akkor sem, ha elismerik a bűncselekményt. Akkor hirtelen "a cselekmény nem bűncselekmény", ahogyan fogalmazni szoktak. Te persze mindig bűnös vagy, nincs olyan, hogy nem! 98,2% a magyarországi váderedményesség, azaz ilyen arányban fordul elő, hogy az ítélet teljes egészében a vádirattal egyezik meg. Az európai átlag 70% körül van, de a magyar rendőrség olyan pazar felderítő munkát végez, hogy előlük nincs menekvés.


Az egyetlen dolog, amivel "alávághatsz" a féregnek, ha lopsz egy géppisztolyt, és beleüríted a tárat a korrupt valagába. Igaz, az nem törvényes. Fogadd el: Magyarországon ki vagy szolgáltatva az ilyeneknek, és soha, ismétlem SOHA nem lehet igazad, mert a hatóság sohasem téved!

2018. jún. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Mi ebből a tanulság? Nem kell rendőrt hívni. Szájon vágod a támadót, aztán pereskedjen ha akar, te meg kitartóan tagadsz.


Nekem volt egy barom szomszédom, nem volt százas, középkorú házaspár. Mi akkor költöztünk oda. Ők már többször költöztek ide - oda, sehol nem tudtak megmaradni, mindenkibe belekötöttek, hogy túl hangos, lépcsőházban, lakásban, mindenhol. A férfit korábban már megverte valaki, az sem érdekelte, folytatták. Pereskedtek, feljelentettek, rendőrt hívtak, ha egy rossz szót szóltál rájuk.


Én nem vagyok agresszív, de mikor a feleségem és akkor fél éves kislányomat zaklatták távollétemben (kamionos vagyok), azért azt nehezen tudtam megemészteni. De mondom nem ütöm meg - senkit nem ütök meg, ha előtte ő nem üt meg engem - egyrészt fiatalabb is vagyok vagy 10 évvel, 110 kiló, 45 - ös kar, ha nem vagyok dühös, nem csapok oda, ha dühből odavágok, még kinyúlik nekem. Általános iskola óta nem verekedtem. De egyszer felmérgesített, volt bennem vagy 2 deci pálinka, kiugatott a résnyire nyitott ajtón - épp vendégektől búcsúzkodtunk, őket kísértük ki - erre bele.asztam ököllel a régimódi lakótelepi ajtóba - beszakadt a pozdorja lemez.


Rendőrt hívott. Fiatal kis buzgómócsing meg egy kiscsaj. Nagyon szemét volt. Hogy bejelentést kapott, hogy én randalírozok, a szomszédok nem tudnak pihenni, betörtem az ajtót. Mondtam, ma hajnalban jöttem haza három hét után, ki sem jöttem még az ajtón ma, nem tudom miről beszél. Erre: én félrevezetem a rendőrséget. Csak mosolyogtam: köteles lennék magam ellen tanúskodni?


Szerencsémre az összes szomszéd utálta azt a barmot, végigjárták őket, senki nem hallott semmit (Pedig késő este volt). Állítom előállít a fakabát, ha bárki alátámasztja a "támadást". Először még barátságosnak tűnt, mert kezet fogott velem, aztán rájöttem: arra kíváncsi megsérült - e a kezem, ahogy beszakadt az ajtó felülete. Na, egy jó munkáskéz ennyitől...


Eltelt még két év, párszor provokált még a barom, volt egy - két eset, mikor nagyon rezgett a léc, hogy pofán vágom, de mindig az asszonyát tolta előtérbe, mögé bújt, az is egy tenyérbemászó képű perszóna volt. Addig mi gyűjtöttük az infókat, tanúkat, s mikor eljött az idő feljelentettük őket zaklatásért. Érdekes módon, ettől kezdve nagyon barátságossá vált a rendőrség hozzáállása: hangsúlyoztuk, hogy itt kisgyerek is van a képben, volt számos tanúvallomás, még a régi lakhelyükről is. Le a kalappal, ettől kezdve nagyon ráállt a hatóság, egy szót nem szólhatok, rendesen utánajártak, több kihallgatáson voltam, végig barátságosak voltak, az "ajtós esetet" nem is említették, gratuláltak, hogy megőriztem a hidegvérem és nem ütöttem meg a barmot.


Végül elmarasztalták az idiótákat, elköltöztek, a .aszit állítólag pszichiátriai vizsgálatra/kezelésre kötelezték, kirúgták a BKV - tól (villamosvezető volt).


Egyszóval: tudom, hogy nehéz, de amíg lehet a törvényes keretek között kell maradni. Tanúk, infók, és meg kell nyerni a vizsgálót, aki az üggyel foglalkozik, elnyerni az ő szimpátiáját.


Támadásnál, ahol nincs idő mérlegelni pedig visszavágni - menekülni - tagadni.

2018. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 árokpart ***** válasza:
0%
Ez butaság, hogy nem védheted meg magad. Sőt 2012 óta ez alkotmányos alapjog. Ha nem így lenne akkor a gázpisztolyok engedéllyel történő viselését sem engedélyeznék. Mert arra már szinte alanyi jogon megadják az engedélyt, hacsak pl. valaki nem előtte nap szabadult stb. Vásárolni meg szinte bárki vehet fura, de pl. h szabadulsz egy büntetésből ha kint vagy rá az első vadászboltban meg is vásárolhatod. Ahhoz aztán végképpen nem kérnek semmit. Ha a rendőrség érdeke nem lenne, hogy az ember jogos helyzetben meg tudja védeni magát, akkor ezeket az önvédelmi eszközöket sem engedélyeznék. Jó igaz a törvényt nem a rendőrség hozta, de gondolom a megalkotás során kikérték az ő véleményüket is. Nem azt mondom, hogy nem történhet meg olyan mint amit a kérdező ír, mert megtörténhet de azért csak nem ez az általános.
2018. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos összezárnak a tetvek, ombudsmanhoz is fordultam, de először végig kellett volna járnom a felettes szervet, ami ugye a rendőrkapitány, és ott egyből elkaszálták volna. Ezért kérdeztem, mert vannak ismeretségeim, és tudom a mocsok összes adatát...és hát, hülyeséget nem akarok csinálni, de viszket a tenyerem....

Rendőrt meg azért hívtam neogy a köcsög elvérezzen, kicsit bedurrantam, amikor a csajomat megütötte, az hogy neki felrepedt az arcsontja, nem számít, mert az 8 napon belül, a gyereknek én meg 8 napon túlit okoztam..faja.:S És még örülhetek, hogy megúsztam, és az ügyészség bizonyíték hiányában megszüntette az eljárást. D enm is arra a részeg hülyére haragszom igazán, hanem a tetű uzsernyákra, aazóta mindig örülök, ha egy hírben rendőrhalál van, ahogy a régi fradista dal is mondja: :D

https://www.youtube.com/watch?v=1RLJ32gn4gc


Ja, és biztos vagyok benne, hogy a Györkös ügyben is ők a sárosak és nem a bácsi.Amilyen b--f--ok, tuti hogy valamelyik lelőtte a saját kollégáját, nem mintha nagy kár lenne egy kékért.:)

2018. jún. 5. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!