Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elterelőre járok jelenleg...

Tudat kérdése:

Elterelőre járok jelenleg mert marihuánát fogyasztottam, s Megusztam eltereléssel, de egy masik ugybol kifolyolag bevittek amihez semmi kozo. Nem volt mint kiderult de megpisiltetek s pozitiv lett, mik lesznek a jogi kovetkezmenyei?

Figyelt kérdés
Elso korben dilerem lebukott 1kg fuvel, s bekopott h enis vettem tole csak fogyasztassal gyanusitottak, elterelovel megusztam, ma reggel jott a rendorseg hogy hazkutatast tartanak masik ugy miatt. Masik ugyrol annyit regen eladtam a telefonomat s a sim kartyat is, s igy a diler telefonkonyvebe benn volt a szamom de azt mar nem en hasznaltam, biofuvet arul az ember nem ismerem csak latasbol semmilyen kapcsolt a nem allok vele, kerulom az ilyen lepukkant embereket, szamomra lenne kelelmetlen ha ilyennekkel lognek, azert ismerem csak mert egy faluba lakunk. Emiatt jottek ki 2.jara de pehhemre talaltak nalam 0.1g fuvet, lightos cigire vao volt meg megpisiltettek, arra vagyok kivancsi most mi lesz? Nagyon felek h ne szerepeljen erkolcsimbe, leeretsegiztam tegnap kaptam meg szakmam vallalkozas es berugyintezes jovore megyek egyetemre iskola mellet 16eves korom ota dolgozom, most is 2 munkhelyem van nyaron, van sajat autom 21 eves vagyok, ezzel csak azt akarom momdani nem vagyok egy devians alkat, tarsadalom hasznos alkotoelemenek erzem magam, s szeretnek a jovoben jo munkt s ezert felek ne keruljon be erkolcsimbe, mire szamitsak kerlek segitsetek. (Ma letettem vegleg a fuvet) nagyon aggodok a jogi kovetkezmenyek miatt, kerlek segitsetek!

2018. jún. 7. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Valószínűleg semmilyen büntetést nem fogsz kapni, de az erkölcsi bizonyítványodban esélyes, hogy szerepelni fog.
2018. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ede1219 ***** válasza:

1. Minimum felfüggesztetett kapsz;

2. Ezzel a helyesírással maximum az Ecserin érettségizhettél.

2018. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Mivel visszaesőnek minősülsz (találtak nálad füvet) holott elterelőre járatnak, nem fogod megúszni a büntetést.

A büntetési tétel:

2 évig történő szabadságvesztés, mivel a felfüggesztettet a visszaesővel eljátszottad.

Első alkalommal megúsztad, mert kiválthattad az elterelővel, de a másodikat már nem.

A börtön viszont már belekerül az erkölcsibe.

Hát így jártál! ... de biztos megérte!

2018. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!