Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Asperger szindrómás lehet rendőr?

Asperger szindrómás lehet rendőr?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Asperger szindrómás nem akar rendőr lenni.
2018. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem. Ott van Putyin
2018. jún. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#1 miért nem?Én igen
2018. jún. 10. 02:10
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Nem, mert nekik általában elég magas az IQ-juk, és 90-es IQ felett nem vesznek fel a testülethez.
2018. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

#4

Akkor nem vagy aspergeres.

Egy igazi aspergeresnek eszébe nem jutna ezt a foglalkozást választani, tekintettel arra, hogy

"Az Asperger-szindróma nem külön betegség, hanem az autizmus spektrum zavar egyik típusának, vagy inkább "szeletének" ma már nem hivatalos elnevezése. Az érintetteknek komoly kommunikációs, a társas világ megértésével kapcsolatos problémáik vannak, illetve gondokkal küzdenek azokon a területeken, ahol viselkedésük megfelelő megszervezésére, gondolkodásuk rugalmasságára lenne szükség."

[link]

2018. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem tudok kommunikálni az emberekkel.Ha egy idegent kell megszólítanom,zavarban vagyok,nem tudok az emberek szemébe nézni.Ha az utcán jön valaki velem szembe,akkor is zavarba jövök,hogy hátha engem néz.Feszélyezve érzem magam tömegben,nagy társaságban.Múltkor nem mertem megkérdezni a boltban az eladótól,hogy hol találom azt,amit keresek.

De igen,ettől még nagy álmom az,hogy rohamrendőr legyek.

2018. jún. 10. 12:55
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#7

Álmodozni lehet, bár óva intenélek tőle, mert nem visz előre, ha korlátozottak a lehetőségeid!

De ne velünk konzultálj, jelentkezz, teljesítsd tökéletesen a vizsgálati feltétételeket (a pszichológiait is!) aztán majd kiderül, ... számodra is!

2018. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, ott minden amitől eddig csak tartottál tényleg megtörténne veled :D 5 percet nem bírnál, de fel sem vennének.
2018. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ez egyáltalán nem vicces.Nem tehetek róla,hogy ilyen vagyok.

Én is olyan akarok lenni,akire felnéznek,akitől félnek az emberek.Semmi más munkakör nem érdekel a rendőrin kívül.Semmi másban nem látok motivációt.

2018. jún. 10. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!