Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ennyiért letartóztathatnak?

Ennyiért letartóztathatnak?

Figyelt kérdés
Még soha nem loptam az előtt,rendőrségi ügyem srm volt még. De 3 hónapja egy bevásárló központban nézelődtem és xbox os játékokon azt vettem észre,hogy rengeteg fel van bontva, és bevallom és azóta is szégyellem. Elvettem egyet,gondolván mennyien elvittek már játékot. De lebuktam és kihívták a rendőröket,megadtam az adataimat é elengedtek. Három hónap után kaptam egy felszólítást,hogy jelenjek meg. Mind ez Németországban történt. Kisértékü lopás van írva és alperes vagyok. Ezért bezárhatnak? Talán 10euro volt a játek.
2018. jún. 12. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A német GYK-n kérdezd, a fene se tudja az ottani módit. Vagy már hazajöttél és áttették az ügyet ide?
2018. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogy tették. Holnap megyek be.
2018. jún. 13. 09:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ott is csak szabálysértés.
2018. jún. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!