Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem vitték el a rendőrök...

Miért nem vitték el a rendőrök? Ez elég bizonyíték.

Figyelt kérdés

Tegnap kimentem a vonaton a wc-re és mire visszamentem fűlkéből csak azt láttam,hogy egy srác visszadobta hirtelen a pénztárcámat a táskámba megijedve,azonnal rászóltam ,és kihívtam a következő állomásra a rendőröket a vonaton a kalauzt megkerestem és mondtam neki mi történt ,valamint azt is,hogy a telefonban azt mondták,hogy szóljak a vasútasoknak,hogy az állomásról ne engedjék tovább a vonatot,mert bejelentést tettem és a rendőröket meg kell várni. Nem tetszett a kalauznak,de azt mondta jó rendben.


Azt hittem a srác elszalad majd a vonatról ,de mondtam neki,hogy rendört hívtam és mondtam,hogy lefényképeztem a vonat folyosóján,hiába menne el,nem ellenkedett,megvárta ő is a rendőröket,és mondtam,hogy a járőröknek,hogy el akarta a tárcámat lopni,csak meglátta,hogy visszaértem a wc-ből és visszadobta. Tehát rajtakaptam.

Kérdezték a rendőrök ,ki látta még,de a másik fülkében sem látták csak azt,hogy elmegy ott az a srác,tehát a cselekedetet csak én láttam.


Kamera nincs a vonaton,a rendőr pedig azt mondta,hogy az nem jelent semmit,hogy én lefotóztam mobillal mikor a folyosón elment,mert az semmit nem bizonyít.


Mondtam,hogy én láttam mit csinált ,más nem,de én igen. Kikérdezgették a srácot,de mindenre olyan jól meg tudott válaszolni,pedig azt is mondták,hogy tudják,hogy ő volt de akkor is tagadta ,kérdezték volt már priusza és mondta,hogy kétszer itélték már el lopás miatt régen,pénzbüntetésre meg felfüggesztettre. Rögtön rá mondtam,hogy akkor ez elég bizonyíték ahhoz,hogy egyértelmű legyen,de tagadta. 45 percig tartott a rendőri intézkedés és a srácot elengedték,aztán mentünk tovább a vonattal de a srácnak azt mondta a rendőr,hogy az utazás további részében távol foglaljon helyet tőlem.


Szóval ez elég felháborító.

Hogy priuszos ráadásul 2× és pont mind a 2× lopásárt ez mindent megmagyaráz szerintem,nem elég egyértelmű? Ezt az egyet mondta el a fendőröknek de ezt sztem csak azért,mert tudja,hogy úgyis lekérdezhetik telefonon azonnal. Mondtam a rendőröknek,hogy láttam,hogy mit csinált,lefotóztam a folyosón mikor ment el de ez a sok sem bizonyíték,mert elengedték,nem vitték el.


Nagyon mérges vagyok,ez lopás kísérlete és minden követ meg kellene mozgatnom,hogy elővegyék a srácot,mert a kísérlet is bűncselekmény.


Ma sokat gondolkodtam. Mit csináljak? Fogadjak fel három ismerőst,hogy mintha ők is látták volna és akkor már négy szemtanú van.

Nem értek ehhez.


Hogy kellene,hogy bűnhődjön valamit kapjon a srác,mert máskor mással megteszi.


Miért nem elég bizonyíték a priusz éy pont lopásért,meg,hogy láttam,meg a fotó így együtt?


Azért,hogy elengedték a gyereket,befogják vajon hívni a rendőrségre is,hogy ott is elbeszélgessenek vele vagy nem,mert akkor már nem engedték volna el,így pedig ha elengedték nem is fogják már behívni sem?

Esélytelen?Szembesítés lesz?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. jún. 16. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem, a "te azt mondtad" nem elég bizonyíték, a fotón nem látszik az eset, másod meg nincsen. Így jártál, ingyen tanulópénz, legközelebb nem hagyod ott gazdátlanul az értékeidet.
2018. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez sajnos tényleg nem elég bizonyíték. Egyetlen bíróság nem ítélné el ezek alapján. Ettől még feljelentheted, hogy szívjon egy kicsit.
2018. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és elnézést a helyesírási hibákért,valamint ne azzal gyertek,hogy megérdemlem,hülye vagyok amiért ott hagytam. Belátom magamtól,hülye voltam,felelőtlen,csak közel volt a wc is. De ebből sokat tanultam,egy gombostűt nem szabad otthagyni míg elmegy az ember a wc-re egy fél percig sem.
2018. jún. 16. 20:38
 4/15 A kérdező kommentje:

Második!

Azért,hogy szívjon?

Gondolom azért,ha nem is ítélik el de csak beteszik 72 órára vagy egy kicsit előzetesbe.

Nem tudom,nem értek hozzá.

Ha feljelentem de nincs bizonyíték,mi a max amit csinálhatnak vele a rendòrök,hogy menjen el a kedve az ilyentől máskor?


Legközelebb mivan,ha sikerűl neki elvinni valamit mástól,mert rájöttem. Ezek azért vonatozhatnak,hogy figyeljék,ki alszik,ki megy wc-re és ha sikerűl lopni,visszatérűl a vonatjegy ára.

A bűnözők néhány nagyon okos,rafinált,sajnos.

2018. jún. 16. 20:44
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Bizonyíték a kulcsszó!

Ha a rendőrök kiérkezésekor a fiúnál lett volna a pénztárcád, az bizonyíték.

Ha lefényképezed, ahogy visszadobja, talán az is.

De az, hogy valakit lefényképezel a folyosón, az mi? bárkit le lehet fényképezni, ilyen alapon - és akkor Ő már lopott?

De így, hogy egy állítás, egy tagadás (Te állítasz, ő meg tagad) - látni viszont senki nem látta - ez így nem állja meg a helyét.


A priusz az előélet, de nem bizonyíték.

Szóval ebből nem lesz semmi - te viszont megtanulod, hogy nem hagyunk őrizetlenül értéket és Hálát adsz az Istennek, hogy nem tudott leszállni a cuccoddal.

2018. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem teszik be előzetesbe. De nyoma marad a dolognak.
2018. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Ma lopta el egy öreglány 150 ezer forintunkat. Kizárólag csak ő fért hozzá. Tagad, nem lehet semmit csinálni, rendőr is csak egy furcsa nézéssel elintézte. Ha képen törölném, még engem büntetnének meg.
2018. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
ezért hívják a jogszolgáltatást jogszolgáltatásnak, és nem igazságszolgáltatásnak.
2018. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Ilyesmiért nem tesznek senkit előzetesbe. Megvárakoztatták a teljes vonatot az összes utassal, borult a menetrend, hogy intézkedhessenek, felvették a tényállást és az adatokat, úgy, hogy gyakorlatilag nem ért kár, a lopás csak kísérlet maradt, amire a te szavadon kívül nincs más bizonyíték. Mit szeretnél még? Nyoma marad a dolognak, de kissé irreális elvárás, hogy azonnal lekapják a vonatról és dutyiba zárják.
2018. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Áh ezért én biztos nem kérek intézkedést. Jól nyakon verem ott a helyszínen, és nem cseszem fel az agyát több száz embernek sem vele.
2018. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!