Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Állítólag többször is volt...

Állítólag többször is volt olyan, hogy kerestek valakit a rendőrök, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Állítólag többször is kerestek valaki(ke)t a rendőrök a társasházunkban.

Ez mi?

Kicsit ijesztő!


2018. jún. 19. 14:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%
Hogyhogy mi ez? Ezernyi oka lehet...
2018. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
Valakit keresnek nálatok a rendőrök szerintem!!!!!4
2018. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, hogy dílerek laknának valamelyik lakásba, se a maffia. :D

Sok a bérlő, de azért békés társasháznak érzem.


Aki szerint fárasztó a kérdésem, tehet magának és nekem egy szívességet: nem kattint rá. Nem kérem a kérdés véleményezését!

2018. jún. 19. 14:22
 4/32 anonim ***** válasza:
7%
Keresik a migránsokat.
2018. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Akkor is kereshetnek valakit, ha pl elloptak TÖLE valamit, vagy tanunként kellene megjelennie, valamelyikszomszéd feljelentette, hogy túl zajos, stb - szóval semmit nem jelent, ha többször kimennek a rendörök. Söt az is lehetséges, hoyg nem egy, hanem több valakit kerestek egymástól független okokból.
2018. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

A legnagyobb zajforrás ebben a házban a folyosóajtó hangos becsapása.


Rablások sajnos vannak a környéken, de akitől rabolnak, azt "lepattintják" a rendőrök, hogy úgyse tudnak vele mit kezdeni.

2018. jún. 19. 14:32
 7/32 anonim ***** válasza:
70%
És miből gondolod, hogy tök idegen emberek tudni fogják, de komolyan? Milyen logikai bakugrásokkal jutottál el odáig, hogy kiírd ezt a kérdést?
2018. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Alapból nem szoktam sem embereket, se a tetteiket bírálni, mert neki rosszul esik és nekem se származik belőle előnyöm. Ehhez billentyűzetet ragadni pedig pláne nem szoktam, az még időveszteség is nekem. Sőt, pl itt gyakorin rá se kattintok arra a kérdésre, amit én valamiért butaságnak tartok.



Szerintem egyrészt kétlem, hogy átlagos lenne, hogy Budapest minden társasházában rendőrök keressenek valakit XD, illetve ha mégis előfordul, tippem szerint legtöbbször 1-2 oka lehet.

Akkor se a közös képviselőn / lakásszövetkezet elnökén keresik gondolom, hanem becsengetnek hozzá stb......


Amúgy úgy jött le nekem, nem is nálunk lakót keresnek.

2018. jún. 19. 14:44
 9/32 A kérdező kommentje:

Kicsit unom, hogy egyre több a drogos a környékünkön, az embereket kirabolják, a megállókban de lassan a régebben nyugodt utcáinkon is félelemben tartanak.

Lövésem sincs, miért keres rendőrség bárkit is nálunk, aki nem is itt lakik, vagy miért nem az ő ajtaján kopogtatnak, de nyilván semmi jóra nem gondolok. Pl gondolok arra, hogy lehet mégis díler van a házban, vagy egyik éjjel hozzám törnek be a rendőrök, tudom is én, miért, de főleg azért hátha bújtatok valakit, egy dílert, sorozatgyilkost...



Szóval "kedveskéim, örülök neki, hogy nektek fárasztó ez a kérdést meg jól esik nektek másba belerúgni. Remélem ez a legnagyobb örömötök mára.

2018. jún. 19. 14:54
 10/32 A kérdező kommentje:

Én felnőttem úgy (igen, felnőttem, de nem túl kedves emberekre XD-zem igen), hogy két rendőrségi ügy volt életünkben, mikor loptak tőlünk pl. autót, akkor is jöttek csak a rendőrök írkálni mindenfélét, aztán ahogy lenni szokott, küldték a levelet a nyomozás felfüggesztéséről.

Nem kerestek a rendőrök minket se a közös képviselőn, se máson, sőt, hozzánk se csengettek be.


Ja és felnőttem úgy, hogy tanúskodnom se kellett és pláne nem kerestek engem a közös képviselőn, hogy elvigyenek tanúskodni.



Amúgy aki türelmesebb ember, az írna legalább okot, miért lehet ez? Miért kereshetnek embereket a rendőrök nálunk?

2018. jún. 19. 15:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!