Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Állítólag többször is volt...

Állítólag többször is volt olyan, hogy kerestek valakit a rendőrök, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Állítólag többször is kerestek valaki(ke)t a rendőrök a társasházunkban.

Ez mi?

Kicsit ijesztő!


2018. jún. 19. 14:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Valaki bejelentkezett hozzád, vagy az előző tulajt keresik.
2018. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Valami bérlőt?

Miből gondolják, hogy a mi házunkban lakik?

Miért keresik?

És ha már sejtik, hogy ebben a házban tartózkodik, miért a ház urán keresik? Vagy azt már nem tudják, pontosan hol lakik, csak azt, hogy itt?



Súlyos bűnöző lehet?

Mert igen, azt gondolom, nem tanú vagy me, tőle loptak valamit, irreálisnak vélem, hogy ezért a ház urán keressék.

2018. jún. 19. 15:31
 13/32 anonim ***** válasza:

"Valami bérlőt?"


Igen.


"Miből gondolják, hogy a mi házunkban lakik?"


Kinyomozták.


"Miért keresik?"


Gyilkosságért valószínűleg.


"És ha már sejtik, hogy ebben a házban tartózkodik, miért a ház urán keresik?"


Mert ő is gyanúba keveredhet.


"Vagy azt már nem tudják, pontosan hol lakik, csak azt, hogy itt?"


Valszeg tudják pontosan, de nem lehet egyből rárontani.



Súlyos bűnöző lehet?

2018. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, súlyos bűnöző.
2018. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Egyébként azon kívül, hogy bántó kommentet nem értem, miért jó írni a kérdés ignorálása helyett, még egy-két dolog.



Ti rossz környéken laktok, ahol ez megszokott?

Vagy pont jó környéken, és nem tudjátok elképzelni, hogy másnak ez a jelenség rémisztő?

2018. jún. 19. 15:48
 16/32 anonim ***** válasza:

"Ti rossz környéken laktok, ahol ez megszokott?" Nem.


"Vagy pont jó környéken, és nem tudjátok elképzelni, hogy másnak ez a jelenség rémisztő?" Nem.

2018. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Na mindegy, nem fogom megtudni. :D



Lehet megkérdezem a ház urát majd, így is félek lassan ezen a környéken az utóbbi időben megszaporodott drogosok és rablások miatt.



Lövésem sincs, mi lehet az, bár lehet addig jó.

2018. jún. 19. 16:34
 18/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem téged keresnek, még ma utazz el.
2018. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Szerintem azért vagytok ilyenek, mert elkezdődött a nyári szünet és azt hiszitek, mindenki unatkozásból trollkodik.

Én ügyintézés miatt voltam szabin.....



Törvénytisztelő vagyok, a szokásos torrentezésen és néhány bliccelésen kívül semmit se csinálok, bár megjegyzem, bliccelni se merek, nem ér nekem annyit, ha elkapnak.

Nem értem így, miért kereshet valakit a rendőrség a ház urán.

Ha nem gázos az ügy, mindenkinek van telefonszáma és valamiféle bejelentett lakcíme (ha nem hajléktalan), ha diáklént bérlő nálunk, akkor pl Miskolcon és szólnak a szülei/néha hazamegy.


Régen nem volt annyi térfigyelő kamera és pl. a rendőrök se kerestek senkit, mégse lófráltak az utcán drogosok, nem vizelték össze a házunkat a hajléktalanok, nyaklánckitépés és bringalopás is kevesebb volt. (Mondjuk 15 évvel ezelőtt, de szerintem még 10 évvel ezelőtt is).

Egy dolog közös: ha mégis ért a házban valakit atrocitás, lopás, ugyanúgy lezárták a nyomozást, mint most.

2018. jún. 20. 05:18
 20/32 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelek, kérdező, választ akarsz kapni a kérdésedre, de aki válaszol, azon mind megsértődsz. Ha igazat mond, akkor is, ha azt, amit hallani szeretnél akkor is.

Ennyi infó alapján senki nem tudja, hogy miért kerestek, de pár a sok közül:

- Körözik, ott van a bejelentett lakcíme.

- Körözik, nincs oda bejelentve, de ott lakik a rokona/barátja.

- Körözik, és kaptak egy fülest, hogy szokott ott lenni.

- Ugyanezek, csak nem körözéssel, hanem eltűnt személlyel.

- Ugyanezek csak nem körözéssel, hanem nevelőintézetből meglépett kiskorúval

- Tanúként akarják kihallgatni, forró nyomon megy az ügy, nem érnek rá egy hét múlva.

- Tanúként akarják kihallgatni, de az idézéseket nem veszi át

- Ritka idegen nyelvre kell tolmácsolni, a rendőrségnek nincs ilyen tolmácsa, de lakik ott egy ember, aki beszéli a nyelvet.


Igazából tényleg rengeteg oka lehet, a legegyszerűbb (ha jól értem, a közös képviselőnél érdeklődtek) ha őt kérdezed meg, kit és miért keresnek a rendőrök.


Persze az is lehet, hogy tényleg sorozatgyilkos bujkál a házban, és egyszer majd rád törik az ajtót tévedésből, hátha te rejtegeted, csak sokkal valószínűtlenebb, mint a fentiek.

2018. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!