Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök! Mégis miért kell...

Rendőrök! Mégis miért kell ezt csinálnotok?

Figyelt kérdés

[link]


én örülök, hogy civil autóból is mértek, de miért kell ilyen aljas dolgokat tenni, mint pl a tolás hátulról nagyértékű autóval?


oly sokat javult a renométok az elmúlt években (volt honnan) de miért kell most megint lerontani, megéri ez hogy ismét mindenki gyűlöljön titeket?


2018. jún. 20. 09:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

A belinkelt eset nem egészen az, amiről írtál.

Nem toltak senkit.

Tilos előzni a teherautóknak, mégis megtették és azért vezették ki.

A betelefonálót sem értettem. Ez más eset, mint amikről mostanában hallani lehet.

Eleve látható, hogy nem egy új Audi, Merci. És a jelöletlen sem igaz. Csak a hülye nem látja, hogy ez rendőrautó (a villogók miatt).

2018. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Kismillió alkalommal el lett mondva, le lett írva, hogy nem a rendőrök döntenek úgy reggel, hogy ,,hmmm, ezt kellene csinálni", hanem bemegy az őrsre, a főnök elmondja, hogy ezt kell csinálniuk, azt mondanák a rendőrök, hogy nem, akkor a főnök szépen egyből kezükbe adja a leszámolói papírokat, miszerint fegyelmivel elküldték és megmondaná, hogy se rendőrként, de még biztonsági őrként se dolgozhatna utána sehol se már.
2018. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom nem az találta ki, aki csinálja, Megkapták az utasítást, hogy “büntessetek, kell a pénz”.
2018. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
akkor a talpas szépen felveszi hangaanyagra is kirakja hogy mik mennek
2018. jún. 20. 10:00
 5/19 A kérdező kommentje:

és még tagadják is

[link]

2018. jún. 20. 10:03
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Igen, aztán szárazon análba rakják a rendőrt, mert a főnök nem járult hozzá a hanganyag kiadásához.

Gondolkozz már ember, az ellen a rendőr is komplett hajtóvadászat ment, aki kitálalt, hogy WC papírt is nekik kell venni, mert minden pénzt a TEKbe öntik.

Az ilyeneket is pont emiatt kell csinálniuk, hogy legyen az adott örsnek pénze. Nem tetszik ez, akkor írj levelet Orbánnak, hogy fejezze be a magánvédelmihadsereg finnanszírozását.

2018. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
2018. jún. 20. 13:06
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez egy fake news! Itt a magyarázat: [link]

A vadbarom horvát kamionost azért kikaphatták volna az igazi zsernyákok. Meglátta a villogót, mindjárt eszébe jutott az előzési tilalom. Én az M6-on rendszeresen találkozok szerb-ukrán-horvát vadkeleti barmokkal, akik kilométereken keresztül előzgetik egymást feltartva a belső sávot. Itt is úgy kéne fogni a cerkának mint dajcsban, ahol egy kamionos szabálysértés 1000 ejrótól indul, és elég ha valaki felveszi mobillal, küldi a hatóságoknak rendszámmal-helyszínnel, 20km-en belül kiszedik. Na ott van is rend, még ha 50-nel megy is a sor, eszük ágában sincs kielőzni. Ha nem tudja a sofőr kifizetni a 2-3 ezres bírságot, lefoglalják a kamiont amíg a pénzt nem utalják át a yard számlájára. És még opcióban megkapja a szabálytalankodó, hogy a legközelebbi vétség után kitiltják kamionostul, jogsistól németből jó pár évre. Ez egy nemzetközi fuvarosnak annyit jelent, hogy kereshet más megélhetést. Kb itt is ezt kéne párszor, és legalább az utakon két hét alatt rend lenne Sanya.

2018. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
és én mit linkeltem előtted
2018. jún. 20. 17:21
 10/19 anonim ***** válasza:
Bocs, átsiklottam fölötte. Emailban is elküldték nekem, és azzal voltam elfoglalva.
2018. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!