Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért kihívhatják a rendőrséget?

Ezért kihívhatják a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Barátommal kiültünk a ház tetőre. Szimpla eyenes, kicsit döntött.

Éppen néztük a naplementét (Már vagy 20-szor néztük)

Kijön a szomséd és azt mondja.

-Kukkolsz te ……..opó.

-Nem uram, a naplementt nézem és közben beszélgetek a barátommal.

-Te pedofil vagy és ne kukkolj.

-uram, 17 éves vagyok, ha akarnák se néznék egy 55éves dagadt embert.. ráadásul egy olyan ablakon ahol a függőny vagy 10 éve le van húzva.


-Kihivom a rendőséget rátok, ti köcsögök.


-én ilyenkor azt mondtam ,hogy jót fognak magán röhögni a rendőrök



#igazság #Rendősrég
2018. jún. 23. 00:00
 1/4 anonim válasza:
100%
Kihívni kihívhatja, de tényleg ki fogják röhögni, van a rendőröknek jobb dolga is.
2018. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:

Hát én nem tudom, de ha valaki így beszélne velem, akkor annak következményei lennének. Azt sem hiszem, hogy így beszél valaki minden előzmény nélkül. A pedofil vonal sem tiszta.


Az a gyanúm, hogy te csak egy kis részét mondtad el a történetnek.

2018. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig is mindig szekált engem. Folyamatosan mikor mentem el az utcában a szemével méregetett... egyszerűen utál. A kémény a gond nekik. lecsapja a tető... és ezt a szüleim harcban állnak velük... én ezt nem értem.
2018. jún. 23. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha velem beszélt volna így a dagadt öreg ájulásig tapostam volna addig is k@ssol, barátod ennyire nem áll ki érted vagy mi? Hagyja az öreg így beszéljen a csajával vagy mivan? papucs gyerek lehet 17/F
2018. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!