Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Indulhat eljárás ellenem?

Indulhat eljárás ellenem?

Figyelt kérdés
Sztori annyi, hogy a hugomat többször is fogdosta és zaklatta egy nála 1 évvel idősebb srác. Majd miután sokadjára is sírva jött haza, hogy ott van mindig bárhol is van a barátnőivel úgy éreztem cselekednem kell. Mivel bátyám nincs itthon, hogy lerendezze a palit így ő bíztatott, hogy én beszélgessek el vele. El is beszelgettem, de nem akartam megütni. Ott volt mellettem a hugom és pali haverjai is. Mondtam, hogy kérjen bocsánatot és hagyja bekén a hugomat. Pali már annyira félt, hogy sírni kezdet csak ne verjem meg. Mondtam neki nem fogom. Majd bocsánatot kért mi pedig elindultunk a kocsi felé. 2 lépést tettünk meg majd erre annyit kiáltott felénk "remélem más b@ssz@ meg ezt a r*b@ncot". Én erre annyira bedühösödtem, hogy fordulásból bevertem egy hatalmasat a palinak majd felvettem a földről és még egyet bevertem. Mivel szerintem agyrázkódást szenvedett plusz az orra is vérzett ami látszólag eltört. Így nem hiszem, hogy megúszom mivel 8 napon túl gyógyuló sérülés. Igaz sosem verekdtem ilyen durván azelőtt így nem tudom azért kérdezem meg itt, hogy mi lesz most.
2018. jún. 26. 00:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem kapsz egy felfügesztettet és annyi. Büntetlen előéletű vagy és hirtelen felindulásból követted el. De nem vagyok ügyvéd, ezért ez csak tipp.
2018. jún. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szó nincs felfüggesztettről! Max próbaidő vagy pénzbüntetés. Esetleg közmunka.
2018. jún. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kössetek üzletet,leesett a lépcsőn,nem jelent fel.

Ő nem zaklatta szexuálisan a tesód,nem jelenti fel.

Úgyis ő járna rosszabbul.


Amúgy Stoessel97 mindenhol ott vagy?! :D

Mintha ikrem lennél. Mindenhova egymás után kommentelünk már vagy 2 hete és én is 18 éves fiú vagyok :D Ezek szerint nem csak én unatkozok nyáron :D

2018. jún. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2018. jún. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel is jelent, abból semmi nem lesz. Mond meg a kis görénynek, hogy húzza meg magát, mert a bátyád nem lesz olyan elnéző, mint te voltál.
2018. jún. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor minden rendben. A gyerek konkrétan hisztit csinált ebből a dologból, de mindenki leoltotta őt facen, hogy mekkora egy csicska és miért kellett piszkálni egy tinidzsér lányt szóval remélem leáll most már mivel nem csak hugom volt az áldozat hanem több más lány is. És ha bátyám verte volna meg az rosszabb lett volna mivel 10 évet thaiboxolt szóval ő még nálam is 10-szer nagyobbat üt.
2018. jún. 26. 08:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjál már ez nem nagy cucc, én már rugdostam késsel a kezembe földön fekvőt is, ömlött a vér a képéből és semmi nem lett. Ha minden verekedőt lecsuknának az ország fele börtönben lenne. Szerintem fel se fog jelenteni..
2018. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha törött az orr az 8 napon túl gyógyul. Erős felindultság nincs a testisértésnél, az csak emberölésnél van, de nem jogászkodok. Ámdebár az ügyész figyelembe fogja venni valószínűleg. Bíróságig nem fog eljutni az ügy. Mindez persze, hogyha feljelent.
2018. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"És ha bátyám verte volna meg az rosszabb lett volna mivel 10 évet thaiboxolt szóval ő még nálam is 10-szer nagyobbat üt."


Jobb hogy nem ő verte meg mert ha bíróságra kerülne akkor a bíró súlyosbításnak venné a sport múltat.


"Én erre annyira bedühösödtem, hogy fordulásból bevertem egy hatalmasat a palinak"


Ez még csak-csak megúszható lenne de,


"majd felvettem a földről és még egyet bevertem."


Ez viszont súlyosbító eset.


Nem védem a palit, mert éppen-éppen igazságos volt, !!de nem törvényes!!.

Elég lett volna egy jó nagy pofon hogy 3 napig égjen a pofáján az ujjaid nyoma.

-Már csak azért mondom ezt mert könnyen lehetett volna súlyosabb következménye is, pl úgy esik el, hogy nem kel fel többet, és akkor most nem kérdezted volna itt meg.

Ha a bíróságra kerül az ügy akkor bármi lehet, de mindenképp, a megbánást tanúsítsd.

2018. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem lesz belőle semmi, mert a pali most írta ki facere, hogy nagyon megbánta amikett tett és teljesen megérdemelte amit kapott érte.
2018. jún. 26. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!