Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érkezik majd büntetés? Vagy...

Érkezik majd büntetés? Vagy megúsztam ennyivel?

Figyelt kérdés
Egy irányú utcában lakom, de elég nagy kerülő lenne elkavarogni a végéig. De pont becsatlakozik egy utca a házunktól nem messze. Kb. 10 métert kell visszafele jönni csak a kapuig és 25 éve így járunk. Soha nem volt semmi probléma, csak tegnap pont egy rendőr jött szembe és elkezdett villogni én meg behúztam a kapun és nagamra és zártam egyből (elektromosan nyílik). Álltak egy darabig a ház előtt majd elmentek.
2018. júl. 6. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt baromi gyerekesen intézted. Kb mint amikor az ovis a fejére húzza a takarót éjjel.

Egyszerűbb lett volna megállni és vállalni a dolgot, max fizetsz X összeget és téma lezárva. De valszeg ha normális vagy elengedtek volna.

2018. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Az évtized bűnügye.
2018. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudják hol laksz! Nem lesz belőle semmi.
2018. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy rendszám alapján esetleg, ha volt kamera az autóban.
2018. júl. 6. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Lecsuknak.
2018. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Csak figyelmezettek,hogy amit akkor tőled láttak, azt helytelenítették. De ha nem nyomultak rögvest a személyazonosságodért, az autó papírjaiért, ha nem kezdtek eszeveszetten fotózni...stb, akkor sztem békén fognak hagyni.

Legyél óvatosabb, okulj ebből az esetből, ha pedig tényleg belekerülsz egy hasonló konfliktusba, akkor ne iszkolj el, azzal csak tényleg magadra haragítod az intézkedő közterületeseket, rendvédelmieket. Nálunk (10emeletes, városi betongettó) naponta 10-15, darabonként 30ezres fotó készül, mióta beszigorítottak. Az a 10méter nem 5-6-700 méter: előzd meg a jogos szigort, amit a restséged miatt fizettetnének meg veled, azt tankolásra és egyébre is fordíthatod. Ennyi.

2018. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

# 3 !

Miért gondolod, hogy egy rendszám alapján nem lehetne az autó tulaját beazonosítani? :)

2018. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!