Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg azt hihetné a rendőr...

Tényleg azt hihetné a rendőr a gyógyszerre, hogy kábítószer?

Figyelt kérdés

Buta voltam leűltem multhéten a hideg betonra (mindegy,hogy nyár van hideg volt a beton) és picit felfáztam ami kellemetlen ugye voltam orvosnál és írt fel gyógyszert amit három napig kell szedni minden délben,elég nygy gyógyszer.


Lényeg: Ma pont vonatoztam és a vonaton ebédeltem,ezt előre tudtam,hogy viszek kaját és a vonaton eszem,valamint a gyógyszert egy alufóliába csomagoltam,hogy evés után beveszem. Úgy is volt,ettem és a vonaton az alufóliából kicsomagoltam a gyógyszert és vízzel megittam. Testvérem is ott volt és mondta,hogy ha ezt valaki látta,hogy alufóliából kiveszem a gyógyszert,lehet azt hiszi drogozom. Egy rendőr vagy készenléti rendőr esetleg civil rendőr lehet számon is kérne,ha látná,hogy fóliából csomagolok ki egy bogyót és beveszem,lehet elő is állítana és nagy procedúra is lehetne belőle mire kimagyaráznám,hogy jelenleg gyógyszert szedek és délben kell bevennem,amit ma tudtam,hogy utazok és direkt alufóliába csomagoltam be,nem az egész dobozzal vittem,hogy a vonaton delelek pont és ott veszem be a gyógyszert.


Komolyan,ha egy rendőr ezt meglátná,hogy gyógyszert veszek be és alufóliából csomagoltam ki azt is hihetné,hogy kábítószer és hiába mondanám,hogy gyógyszer,lehet be is vinne leellenőrzésre,vizelet,vérvétel ilyesmire?



2018. júl. 13. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Elég kizárt, hogy ilyen eszébe jutna, de miért csomagolsz gyógyszer alufóliába, ami adott esetben károsítja a hatóanyagát? Az eredeti csomagolásban kell minden gyógyszert tárolni a felhasználásig, nem átcsomagolni és föleg ne aluminiumba. (Olvass utána, mennyi káros hatása van!)
2018. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Úristen, de sok időd van hülyeségeket kitalálni! Hamarosan pánikbetegség elleni gyógyszert fogsz a vonaton bevenni!
2018. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne hazudj, cracket vagy valami hasonlót tartottál az alufóliában, a gyógyszereknek van saját csomagolásuk, mégis mi a francért jutna olyan eszedbe hogy kiveszed az eredeti csomagolásából és átcsomagold? A 80 éves öreganyám nem csinál ilyet
2018. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy szatyor gyógyszerrel utazom még külföldre is és soha nem néztek narkósnak. Ne nézd hülyének a rendőröket, pontosan tudnak különbséget tenni!
2018. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3.válaszoló!


Képzeld,előre terveztem.

Tudtam,hogy három órás vonat utazásom lesz és délben pont a vonaton leszek,mivet de 11-kor indul a vonat és du 2-re érkezik ahová utazom,egyértelmű,hogy délben a vonaton leszek és kaját is vittem,ott ettem a szendvicsem valamint bárhogy azt írod,hogy a gyógyszert csomagban vihettem volna el,én úgy döntöttem,egy szem kell és azt külön kivettem és alufóliába tettem,mert ha a csomaggal elviszem és ott veszem ki a gyógyszercsomagból,meg kell fogni kézzel és úgy bevennem,amit nem szívesen fogdosok vonaton,mert felszálláskor körbefogdostam a kapaszkodót,kilincseket és a wc ben nincs szappan,a víz sem igazi és ,ha tehetem amit a számon lenyelek,elfogyasztok nem fogom olyankor meg kézzel,mert már rákerűl a baci. ,kaját is alufóliában vittem és a fóliát fogtam úgy ettem a szendvicset,ekkor a gyógyszert csak a fóliát kicsomagoltam és a számhoz tartottam úgy ejtettem a számba a gyógyszert ,nem kellett megfogni semmit. Elhiszem,hogy az immunrendszer feldolgozza a fertőket,de már voltam beteg fertőtől és vigyázok inkább,ilyen hiigénikus mániás vagyok. Ma reggel utaztam haza ma már otthon voltam mire bevettem a másik gyógyszert.


Na érted már? Nem kell azért az embert drogosnak nézni egyből.

2018. júl. 14. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Most tényleg egy meg nem történt eseten háborogsz?

A "mi lenne ha..." meg a "ha így lenne, akkor mi lenne..." dolgok fárasztóak, leszívják az energiát, nem vezetnek sehova és értelmetlenek.

Majd akkor menj át a hídon Kérdező, ha odaérsz!

2018. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!