Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most megyek gimnáziumba,...

Most megyek gimnáziumba, emelt angolra. Nagyon érdekel a bűnügyi nyomozó szakma. Olvastam már itt erről, de még van néhány megválaszolatlan kérdésem. Szemüveges vagyok, a bal szemem tökéletes, a jobb -3,5-es?

Figyelt kérdés
És enyhén lúdtalpas vagyok. Így felvennének, ha tegyük fel meglesz a max. Kredit? Nem vagyok egy sportos valaki, de 170 cm és 55 kiló vagyok, egy fekvőt nem tudok megcsinálni, de ehhez majd csak megerősödöm. És tényleg csak Pestem van ilyen egyetem? Nem szeretem azt a várost. Tényleg olyan sok a papírmunka, vagy helyszínelnek is?
2018. júl. 15. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

NE!


Ha van tehetséged, húzzál el innen. Mondjuk majd ugyis megtapasztalod az átlag magyar mentalitást

2018. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tessék? Ezt nem értem, bocsánat.
2018. júl. 15. 21:58
 3/4 anonim válasza:
Arra gondol, hogy ne magyar egyetemre menj.
2018. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, Pesten van csak. NKE RTK. -3,5ös szem nem jó, én megműtettem a -3as szemem, hogy ott lehessek. Lúdtalp szerintem nem számít, más bajod ne legyen, alapos az egészségügyi és a pszicho vizsgálat is. Eddz keményen, a fizikai szintfelmérőn ha át is mész, alapkiképzésen meg fogsz halni. Egyébként rendőr tisztjelölt leszel, egyenruha, első év kötelező koli, kicsit szigorúbb napirend. Nem olyan vészes, mint a katonai, de azért elég komolyan katonai jellegű. 90% papírmunka sajnos, tisztként ez lesz a fő feladatod az egyetem elvégzése után, de nyári gyakorlaton leszel járőrsegéd is, meg mész határra is. Jó hír ha nem szereted Pestet, mert mindenki ott akar elhelyezkedni egyetem után és nagy a verseny, főleg bűnügyi szakon. Én amúgy eljöttem onnan még a kiképzésen, nekem ez túl feszes, szigorú életforma, én szabadság szerető ember vagyok, nem nekem való.
2018. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!