Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek hagyjam am veszni...

Delayhack kérdése:

Szerintetek hagyjam am veszni ügyet vagy foglalkoztassam a rendőrséget? Szerintetek hagyjam inkább az egész ügyet?

Figyelt kérdés
Angliába élek egy ideje és egy nap nagyon sok rosz dolog történt velem, ezért elmentem sétálni az éjszakába. Találkoztam egy gyerekkel aki cigit kért tőlem, én pedig persze adtam neki. Majd rákérdeztem tőle hogy tudna e segiteni 10 fontért szerettem volna venni zöldet, hogy tudna e segiteni. Mondta persze tud, elmentem venni le a kártyámról pénzt majd mikor leültünk a padra valaki a semmiből elkapta a nyakam folytott majd az a srác aki segitett volna nekem szerezni elkezdett ütni, verni. Elvesztettem az eszméletem és kiraboltak és ott hagytak.///.Voltam a rendőrségen elmondtam a történetet, viszont mikor a jegyzőkönyvet vették fel én azt nem mondtam nekik hogy zöldet szerettem volna venni 10 fontért, hanem csak annyit mondtam arra hogy szükségük volt 10 fontra én meg mondtam segitek nekik és elmentem a kártyámról levenni 10 fontot hogy odaadjam neki. /Ellopták a telefonom, táskám, bankkártyám. A telefonom értékes volt, a bankkártyámon nem volt csak 15 font, és azt le is vásárolták. Szerintetek hagyjam veszni az ügyet inkább? Mert a bankkártyás vásárálósról vissza lehetne követni ki vásárolt róla, viszont én nem mertem mondadni a rendőrségen hogy 10 fontért szerettem volna venni zölde-t. ezáltal lehet még én járnám meg jobban. Most tele vagyok zuzódásokkal és szimplán csak a segitségeteket szertném kérni. Szerintetek ?

2018. júl. 28. 03:45
 1/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem nehagyd az ügyet,hiszen nem kevés értékről beszélünk. És nagyon biozonyítékuk sincsen arról,hogy te zöldet akartál venni. Nem fog kiderülni,nyugi. Sok sikert! :)
2018. júl. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pár ismerősét felhivott telefonon, meg mikor a kártyámról vettem le a pénzt akkor is láttam hogy telefonál, és mondtam a rendőrségnek is hogy mikor én vettem le a kártámról pénzt valakiel éppen telefonált...:S
2018. júl. 28. 04:30
 3/4 Duenna ***** válasza:

Azt soha nem tudja a bűnelkövető bizonyítani, hogy te 10 fontért szerettél volna venni zölde-t, de te tudod bizonyítani tárgyakkal, tényekkel, hogy téged kiraboltak, összevertek, ilyenkor orvosi látleletet is kell vetetni, hogy azzal is bizonyítsd, mi történt veled. Te tiszta vagy, ellenben azoknak a bűnelkövetőnek biztos, hogy van már rendőrségi ügyeik, amik alapján be tudják őket azonosítani. Folytasd a rendőrségi feljelentést, vigyed bátran tovább! Sok szerencsét!


Megjegyzés: sajnálatos tapasztalatot szereztél, de legközelebb óvatosabb leszel. Örülj, hogy életben maradtál.

2018. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Mi a franc az a zöld? Zöldség? Retek, karalábé? Éjjel?


Angliában él és nincs 10 font a farzsebében. 15 font van a bankkártyáján összesen. Apám...


Már értem miért vándorol ki a fiatalság...Ez aztán karrier.

2018. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!