Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti kentetek már meg rendőrt?...

Whiteflacon kérdése:

Ti kentetek már meg rendőrt? Hogy kell csinálni? Hogy lehet enyhén célozni a dologra? Elég egy deák ferenc, vagy kettővel indítsam a kérdést?

Figyelt kérdés
Még nem fejeztem be a jogsit, és néha előfordul hogy úgy megyek a motorommal egy két kört, aztán ha isten ne adja hogy megfog egy, mit csináljak?

#rendőr #korrupció #nincs jogosítvány
2018. júl. 29. 21:20
 1/10 A kérdező kommentje:
21/f
2018. júl. 29. 21:24
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
- Biztos úr, fogadjunk 10 (15, 20) ezer forintban, hogy meg fog büntetni!
2018. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Rendőrt még nem, rendőrnőt már igen.

A Balcsin naptejjel.

2018. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem olyan egyszerű az. Manapság a rendőr jobban félti a hivatását. Nem elég még a 2 Deák sem. De van rendőr, akit a világ összes pénzével is megkínálhatod, akkor is meg fog b.ni....
2018. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha testkamerája is van, akkor érdemes próbálkozni. Akkor még akár börtönbe is kerülhetsz.
2018. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Közlekedj magánterületen a motorral, úgy nem fogsz lebukni!
2018. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A jogsit felejtsd el. Az ilyenek szoktak tömegbehajtani stb. óvd a környezeted magadtól!
2018. júl. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Piros kalapács, vicces vagy. Nem vagyok muszlim vagy hasonló degredált nép elvetemült tagja, csupán nincs pénzem jogsira, időm meg energiám meg még annyi sem hogy megcsináljam. Tudom a kreszt, a legtöbb haveromnak mind van kocsija és jogsija, ők világosítottak fel a közlekedési dolgokra. Nem vagyok életveszélyes sem huligán... arról meg ne is beszéljünk hogy csak éjszaka és teljesen forgalommentes helyekre szoktam menni.
2018. júl. 31. 17:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan mint a gyorshajtás hogy elintézhető lenne.

Az van hogy ilyen esetben ha rendőr elkap akkor nem fogod tudni megkenni, mert eleve a rendőrkocsikon van fedélzeti kamera szóval ha megállít azon rajta lesz a motor rendszáma hogy igazoltatott.


Nos ha elenged és netán balesetet okozol/ szenvedsz akkor a rendőrt előveszik hogy hoppa megállított és tovább engedett egy jogosítvány nélküli motorost. Ekkorát nem kockáztatna egyik sem

2018. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs rendszám rajta, 50ccm motor tehát...
2018. aug. 1. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!