Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségről hogy a fenében...

A rendőrségről hogy a fenében tudódhat ki, hogy ki tett névtelen lakossági bejelentést?

Figyelt kérdés

1000 fős község vagyunk.


Az egyik apuka rendszeresen motoroztatott két 10 éves kisfiút a motorral a közúton, aminek 14 éva korhatára, értelemszerűen jogsijuk nincs, felnőtt nem volt velük. Mikor már napi szinten rótták az utat és egy órán belül a 6. kört fordulták, majdnem az autónak jöttek, bejelentést tettem a központi számpn. Nem mondtam meg a nevem, a nő értesítette őket.


Rá félórára jött ki a rendőr, a gyerekek sehol. Viszont azóta semmi motorozás.


yma kis taknyos gúnyolódptt rajam, meg utàna a nővére oltogatott.


Nemhogy a felelőtlen apuka meghúzná magát, hanem még nekem pofáznak. Ennyire két szülő van, aki így elkényeszteti a gyereket, máshol meg a vasszigor...


Fel vagyok háborodva, hogy nemhogy észhez tértek volna, hogy ez bűncselekmény, hanem nekik áll feljebb. Ha elütöm a taknyost, akkor meg mehetek a bíróságra és bevarnak...


A másik, hogy oké, hpgy apuka polgárőr, meg jóban van a rendőrökkel, de hogyan juthatott ki... Nem titok, de pont azért nem mondtam be, mert féltem, hogy bosszút állnak.


2018. júl. 31. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

1)

A telefonszámod alapján tudták, hogy ki vagy és a cimborája elmondta neki.

2)

te, vagy az egyik családtagod, akár a gyereked is, elmondta valakinek, az meg egy faluban 5 perc múlva nem titok.

2018. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mennyi bolond. És ha elütöm, akkor kibek a gondja???? Ha balesetet szenved??? Nem kicsin múlott, úgy jött a hülyegyerek.

Pici gyerekek is vannak az utcában, ha felken egyet???


Várja ki, még megcsinálha a jogsit, a 14 év amúgy is vicc!!!!


Ez az én életem is, megha a szüleinek ennyi esze van... Adjon neki biciklit!!!


Játszassa őket az udvarban!

2018. júl. 31. 17:03
 3/6 A kérdező kommentje:

Na mindegy úgy döntöttem, hogy nem foglalkozom vele,semmi szégyenleni való nincs benne, amit csináltam. Mellesleg másnak, sőt rengeteg szomszédnak cseszte a csőrét, főleg mert mi van ha bajt csinàlnak...


10 évesekkel nem foglalkozom, az apuka meg köszönje meg nekem. A rendőrségnek meg ez a színvonala.

2018. júl. 31. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Ez még biztosan az ezt megelőző átkosban történt. Ma már ilyen nem történik meg. Ez egy demokratikus korrekt rendszer. Láthattad a szavazásnál is!!!!!! Nem történt csalás!

Na jó! Itt-ott esetleg volt. De az csak a kétharmad érdekében, és a cél szentesíti az eszközt!

2018. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudok válaszolni a kérdésedre. De annyit mondok, ne foglalkozz azzal, aki nem a kérdésedre válaszol, hanem csak ilyeneket ír, hogy minek szólsz bele mások életébe. Ő direkt azért van az oldalon, hogy bosszantson másokat. Őt trollnak nevezik. Természetesen teljesen jogosan tettél feljelentést, jól tetted! Nem véletlenül van törvény és ír elő dolgokat, amik őnekik is be kéne tartaniuk.

Javaslom, az ilyen trollokra egyáltalán ne reagálj a válaszaidban, ezzel ők nem tudnak mit kezdeni. Ha csak kimutatod, hogy bosszantanak téged, akkor örül ennek a kárörvendő fajta és folytatja csodálatos kommentelését.

2018. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Feketeruhasember ***** válasza:
Annyit nem értek az egészből(és ez nem.derül ki egyértelműenegyértelműen) hogy megpróbáltál szólni a szüleinek korábban hogy ezt nem kéne vagy egyből a rendőrségnél jelentgetted? Ha egy kis 1000 fős községben élsz ott szerintem ez természetes.
2018. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!