Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csinálnak a rendőrök...

Végh Martin kérdése:

Mit csinálnak a rendőrök azzal a gyerekkel aki 16 évet még nem töltötte be és 10 óra után biciklizik?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Semmit, max megszondáztatják vagy megbüntetik valami butaság miatt ha már épp arra jár és nekik semmi dolguk.
2018. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha van nálad személyi semmit
2018. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Viselj láthatósági mellényt, és legyen nálad személyi, különben baj lesz.
2018. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyiszor bicikliztem este úgy, hogy éjfélre értem haza...az égvilágon semmit. És még mellény sem volt rajtam, csak a lámpa égett. Nem fognak csesztetni, hacsak nem cikk-cakkban mész a főúton.
2018. aug. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Normálisan, szabályokat betartva kell közlekedni és nincs probléma.

Miért, éjszaka amúgy nem biciklzet gyerek?

2018. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg van egy hülye szabály a KRESZ-ben. Kerékpár felszerelése az első és hátsó lámpa. Vagyis ha nagyon akar, akkor is büntethet a rendőr, ha fényes nappal nincs a biciklin a lámpa, vagy csak a zsebedben van, hiába mutogatod, hogy van és működik.

Sötétben viszont be kell kapcsolni, és kész. Ja meg a macskaszem is "fontos", ha jól tudom, bár az újabbaknál lehet, hogy már elfogadják, hogy egyben van a lámpával. (?) viszont a kerekeken is kell lenni sárgának. Ha olyan helyen megy, láthatósági mellény tuti jó, de saját érdekében, ne sötét ruhában menjen. Plusz sisak, meg iratok. Innentől semmit nem csinálhatnak vele.

2018. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
...max. óvatosságra intik, netán hazaküldik, amit nem köteles megfogadni.
2018. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovpet ***** válasza:
Magyarországon nincs kijárási tilalom senkinek és semmikor, nem számít, hogy 16 éves meg hogy 10 óra van.
2018. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, asszem először azon fognak iparkodni, hogy elkapják. Ennek sikerén múlik minden más válasz.
2018. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Legrosszabb esetben hazaküldik de amúgy semmit
2018. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!