Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire brutálisak a rendőrők?

Figyelt kérdés

Én már hallottam olyan történeteket hogy altálában ki szokták verni a gyanúsitottakból a beismerő vallomást meg hogy altalában úgy bánnak a civilekkel mint a szarvasmarhákkal ...


Nekem szemely szerint soha nem volt rossz tapasztalatom a magyar rendőrséggel , viszont az az igazság hogy még ez idáig soha nem kerültem kontaktusba velük , szóval kíváncsi vagyok ezeknek a történeteknek az igazságára .



2018. aug. 4. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha brutális rendőröket akarsz látni nézd meg a francia, amerikai, olasz rendőröket.
2018. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők is emberek, és néha elszkad a cérna, főleg ha a bűnöző beszól, nem engedelmeskedik, támad stb
2018. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 árokpart ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, sőt a világon kiemelkedően a kifinomult, intelligens, civilizált formában működnek a hatóságok. Sőt sokszor még az átlagnál türelmesebbek is ahogyan láttam pár youtube-os felvételt, mikor úgy beszéltek a civilek velük mint még talán egy állattal sem. Nézd meg az Éjféli Expressz című filmet a török rendőrségről vagy a Bekasztlizva külföldön című dokumentumfilm sorozatot. Én legalábbis úgy lennék vele, hogy két kézzel kaparnék, hogy hazám földjén lévő hatóságokat egyáltalán elérjem. Persze vannak sértett emberek akiknek akár szabálysértés vagy kisebb bűncselekmények miatt meggyűlt a bajuk a rendőrökkel, nyílván ők próbálják úgy beállítani mint nem is tudom az inkvizíciót. Néha pl.felemeli a hangját intézkedéskor egy rendőr , mert kekeckednek vele ő is ember. Ez minden munkakörnél így van. Bizonyos fizikai, erőszakos ellenállás esetén természetesen a velük szemben alkalmazó erőszakkal szemben arányosan miért is ne léphetnének fel. Olyan nincs, hogy bemész a rendőrségre intelligens módon ha hívnak civilként és neked esnének. Miért tennék ők is emberek, sőt nekik még nagyobb tűrőképességük kell, hogy legyen mint egy átlag munkavállalónak.
2018. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nem lehet objektíven válaszolni, mert viselkedést kontrolláló eszközt viselnek, legalábbis ez az elméletem. Hagyományos munkaruhájukban tényszerűek és lényegre törőek, ám ha lekerül a viselkedésszabályzó azonosító szám, megváltozik a percepció és kitörik egy-két fog, belegravitál egy-két gumilövedék néhány rossz helyen felejtett szemgolyóba.
2018. aug. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos van köztük pár nehéz eset, de ha törvényesen él az ember, akkor azért kevés az esélye, hogy valami komolyabb probléma előfordul.

(múltkor volt valami hogy valakit bevittek egy rokona mozgássérült parkoló-kártyája miatt, mert ráfogták, hogy hamisított, miközben várt arra a rokonra, valami ilyesmi volt, már nem tudom pontosan...)

2018. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha bűnöző vagy, akkor semennyire. Ha ártatlan vagy, akkor már brutálisabbak.
2018. aug. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"altalában úgy bánnak a civilekkel mint a szarvasmarhákkal "


Valamiért engem még soha nem akartak agyonverni, meg ilyenek. Igazoltatáskor is mindig teljesen normálisan beszéltek velem. Igaz én is velük. Nem lehet, hogy azok terjesztik ez a "szarvasmarha" dolgot, akik eleve úgy is állnak a rendőrökhöz?

2018. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen az egyáltalán nem lehetetlen hogy az olyanok terjesztik ezeket a történeteket akik alapból utálják a rendőröket ...


Amúgy én többek között azért tettem fel ezt a kérdést mert lehet olvasni arról hogy a volt szovjet államokban még az egyébként törvénytisztelő polgárok is messziről elkerülik a rendőröket a brutalitásuk miatt , szóval kíváncsi vagyok arra hogy Magyarország mennyire hasonlít ilyen szempontból a volt Szovjet Unióra .

2018. aug. 5. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!