Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy rendőr kihallgatáskor,...

Ha egy rendőr kihallgatáskor, ha nincs bizonyíték, kiveri brutálisan a beismerő vallomást a beidézett emberből, nem gondolja, hogy másnaptól nem rendőr és börtönbe is kerűlhet?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy IZSÁKI esetet ami pár éve volt,halálra vertek egy embert az ilyenért,még most is bőrtönben vannak.


Gondolom azóta ilyet nem csinálnak a rendőrségen.


Ha mégis:

Teszem azt,egy emberre csak egyszerű gyanú van,de megfelelő bizonyíték nincs és,ha nem akar beismerò vallomást tenni,elkezdenék brutálisan verni,az ember pedig ordítana,gondolom a másik irodákból a rendőrök,meg az épületből odaszaladnának és csak lenne olyan rendőr aki közbelépne,még ha kollégák is,hogy azonnal hagyja abba a verést,mert úgysem hinnék el a katonai ügyészségen,hogy pl. elesett az irodában a páciens és sok ütés nyom van rajta,tudnák,hogy megverték,nem úszná meg a "verő rendőr",hogy ne rendelnének el vizsgálatot. Ez nem érné meg a rendőrnek.


Ilyenkor tényleg nagy bajba kerűlhet a rendőr,ha ilyen módon szedné ki a vallomást a páciensből,vagy az ilyet nem csinálják már az Izsáki eset óta?



2018. aug. 5. 12:36
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
az izsáki eset előtt sem volt mindennapos és igen nagy bajba kerülhet a rendőr.
2018. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megvannak a helyek utesre is, hogy fajjon de ne legyen nyoma es a helynek is, ahol nem latja oket senki.


Teszem hozza, hogy nemelyiknel en is elfordulnek, mert nagyon megerdemli. Egy gyorshajtasert nem tudom elkepzelni, hogy epeszu rendor megverne barkit is.

2018. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második!


Tehát akkor szerinted közvetett bizonyíték alapján vagy csak szimpla gyanú miatt verjünk meg bárkit???


Engem 1 éve folyamat próbálnak bemártani minden hülyeséggel a ,,kedves" haragosaim, tehát akkor a rendőröknek engem is megkellett volna már verniük a Te logikád szerint... édes mózes, de jó, hogy legalább már halálbüntetés nincsen!


Ui. Téged kellene még jól pofán verni, még hozzá a bíróságon egy bíró előtt!

2018. aug. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!