Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt miért csinálták a rendőrök...

Ezt miért csinálták a rendőrök? Milyen gyakori az ilyesmi?

Figyelt kérdés
vidéki kisvárosban élek, most kerültem először olyan helyzetbe huszonéves létemre hogy este bóklásztam, lakhelyemtől néhány utcára kerülővel mentem haza a vasútállomás előtt, és ott vettem észre hogy követni kezd egy autó. direkt nem figyeltem rá, letértem a hazavezető útra és hallottam hogy ők továbbmennek, tolatnak, jönnek utánam, teljesen be voltam szarva hogy valaki követ, én csak mentem gyorsléptekben hazafelé. aztán elért mellém és rámordított hogy jóestét! és mutassam már meg az irataim. valamennyire megnyugodtam hogy legalább rendőrök. ők ott bediktáltak valamit rádión és várnom kellett, közben kivallattak töviről hegyire hogy hová tartok honnan jövök mit csináltam. még bele is állt hogy miért ilyenkor veszek ki az atm-ból pénzt este. aztán néhány perc múlva utamra engedtek. ez miért volt? általános dolog? vagy kerestek valakit? csak hogy eddig hasonlóban nem volt részem és nem is vagyok az a bűnöző alkat
2018. aug. 25. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a legtöbb ember tényleg nem este jár együl felvenni pénzt ATM_hez. Talán drogügyletre gyanakodtak.
2018. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
12 ezres vidéki kisvárosról beszélünk Szabolcsban :D pont itt fülelnének le piti drogügyeket?
2018. aug. 25. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért is ne?
2018. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerestek valakit ott a környéken, aki feltételezhetően egyelőre ismeretlen elkövető. Ilyenkor kb mindenkit megállítanak akire ráillik akár egy dolog is a rendőröknek kiadott listáról.
2018. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!