Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elhagytam a karórámat, a...

Elhagytam a karórámat, a rendőrségnél kereshetem?

Figyelt kérdés

Elhagytam egy nem túl nagy értékű (kb. 7ezer forint) karórát. Feltételezéseim szerint a helyi kondiparkban hagytam lent tegnap este, de ma már nem volt sehol sem.


Nem az értéke vág földhöz, csak egy kedves emlék és az, hogy sokáig hordtam. Gondoltam egy próbát megér, hátha valaki aki megtalálta, bevitte valahová.


A talált tárgyakat ebben az esetben a rendőrségnél kell keresni?

Nyíregyházi vagyok. A városban több kapitányság/kirendeltség is működik. A helyszínhez legközelebbi rendőrségen keressem, vagy van ennek valami "gyűjtőhelye"?


Az órát Romániában vettem, megvan a "vételi" papírja is.



2018. aug. 26. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ne reménykedj abban, hogy meg lesz az órád.

Ahol elhagytad, ott kérdezz körbe a közvetlen közelében a postán, üzletekben vagy ha van valami hivatalos hely, akár annak a kondiparknak kezelője, hátha volt valaki olyan rendes és bevitte valahová. Nem hiszem, hogy a rendőrségre elvinne valaki egy órát, ha messzebb van. De nyugodtan hívd fel őket, max. azt mondják hogy nincs ott.

2018. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ėn sem látok rá semmi esélyt hogy azt leadnák bárhol is..
2018. aug. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Max egy migráns kezén meglátod majd...
2018. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze nyilván migráns tette el, ehhh vannak bajok a fejekben.


Kérdező, vannak csodák de ne nagyon reménykedj. Szerinted a mai világban a mai gondolkodással le fogja azt az órát bárki is adni bárhová?

2018. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kitehetsz néhány plakátot, mert bizonyára többször jár arra az illető. Kiírod, hogy kedves emlék számodra és a megtalálónak hajlandó vagy x összeget fizetni, csak vissza tudd kapni.
2018. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!