Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Zaklat egy srác, már 2 hónapja...

Zaklat egy srác, már 2 hónapja és nem tudom, hogy mit csináljak, csak magamnak köszönhetem, ötletek?

Figyelt kérdés

Sztori röviden: gyerekkorunk óta látásból ismerem a srácot, majd kb. 1,5 éve "kinézett magának", magyarul meg akart dugni. Közben Tudtam kiféle, hogy egy görény, mindenkit megcsal, megvolt neki az összes barátnőm, durva volt velük, zaklatta őket.

Két hónapja volt egy falunap, ahhol valamiért egyedül maradtam, odaült hozzám, hogy ott volt valahol a barátnője is. A többiek mondták, csak nem hittem el, hogy lekezelő, meg bunkó volt akkor is, kihasználta, hogy ittam. De csak beszélgettünk.

Másnap ír, hogy kavarjunk, meg mit tudjam én, mennyire szívesen találkozna velem. Én meg leoltottam, meg elküldtem mindenhova, főleg, hogy miket terjesztett rólam.


3 nap múlva ír, meg bocsánatot kér. Akkor kicsit beszélgettem vele, majd udavariasan megint elutasítottam. Ja meg képet is küldözgetett magáról. Ez volt hatalmas hülyeség, mert ekkor tiltanom kellett volna, nem udvariaskodni vele. Berágott, gondoltam békénhagy, megígértette, hogy nem beszél róla senkinek.


Ekkor elkezdett napi szinten többször erre autókázni különböző autókkal. Megfordul az utva végén és jött vissza. Gondoltam megunja előbb-utóbb.


Rá 1,5 hétre rám ír, nem válaszolok semmit.


A zaklatás ugyanúgy ment. De már ha kint talált megállt és a visszapillantóból bámult, meg napszemüvegben kinézett, majd mire elküldhettem volna, elhajtott.


Folyamat ez ment kutyasétáltatáskor, 5 km/h val haladt előttem, követett bámult, levideozott.


A pohár akkor telt be, mikor a szomszédomat is bevonta és elküldözte neki az üzeneteinket, meg telefonon rólam beszéltek.


Ekkor letiltottam és gondoltam megunja. A nagy sz.rt. Már kb. az összes barátja autóját elkérte, hogy erre ólálkodhasson.


Nem bírok tovább, már minden autóra azt képzelem, hogy ő és sajnos 90 %-ban igazam van.


Már az apját, tesóját is bevonta.

Közbem akadt neki több csaj, akit megdughatott, meg állítólag azért akar engem, mert "jó a seggem, hátulról jó lenne".


Nem áll le, nem hagyja annyiban, ha éjszakai műszakos délutánonkémt, esténként tanyázik erre, ha délutános, délelőtt, éjszaka. Kész vicc az egész.


2018. szept. 6. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
te dugd meg hátulról egy törött sörös üveggel
2018. szept. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

ez neked hol zaklatás?


ne haragudj, de egy mondatban sem olvastam azt, hogy "Megmondtam neki hagyjon békén most és mindenkorra, ne szóljon hozzám, többször hangosan elmondtam neki"


ilyet nem olvastam. CSak azt olvasom, hogy a barátnőid akiket megdugott, és hogy a barátnőjével ült oda melléd, és hogy már megint írt. Nekem kicsit úgy tűnik irigy van a többi csajra akit megdugott a srác, csak valamiért nem akarsz a skalplistára kerülni.. de azért menne ám a hiszti ha egy nap nem írna...

2018. szept. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Lyukaszd ki az összes autója gumiját!
2018. szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki szeliden, mintha csak egy ovissal beszélnel, hogy “Kérlek többet ne sündörögj körülöttem, mert bocs, de nem tetszel.”
2018. szept. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Kefélj előtte egy másik sráccal az asztfalton.
2018. szept. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szóltam neki, hogy hagyjon békén, megígérte.
2018. szept. 7. 04:10
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Rendőrség, vagy ha megengedheted magadnak, kérdezz meg egy ügyvédet.
2018. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!