Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti is örültök neki, hogy...

Ti is örültök neki, hogy végre megvan a Soroksári nő gyilkosa?

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Én abban reménykedem, hogy végre jó embert vettek elő, mert már egyre gázosabb ez az ügy.
2018. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Aztán majd megint kiderül, hogy kerestek egy ártatlant, ráfogtak mindent, a közvéleménynek meg bedumálták...
2018. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Biztos hogy nem ártatlan. Jelenleg is sitten van. A Dns rajta volt.
2018. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Most már mit számit? A nő halott és nem lehet visszahozni.
2018. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
De a tettes nem éli a szabad világát.
2018. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

én azért vagyok dühös, mert nem fog történni semmi. jelenleg börtönben van. És? elráncigálják tárgyalásra, legalább örül, hogy addig is kint van. 4-5 évig húzódik a tárgyalás, megkapja a 15 évét (HA EGYÁLTALÁN kap annyit), majd megy vissza a börtönbe.


Azon kívül, hogy el fogjuk tartani az adózott pénzünkből (ugye az egyik felét ellopják, a másik felét meg a raboknak adjuk), nem fog morálisan történni semmi, max megbolondul és felvágja az ereit és megdöglik. Ennyi fog történni. Nem értek egyet ezzel az egész igazságszolgáltatással ami a XXI. században van.

2018. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyeneket ki kell végezni.
2018. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fogat fogert
2018. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ő az akkor igen! Ha engem megöl valaki, remélem őt is előbb-utóbb el fogják majd kapni.


Szerencsére az ilyen tettek nem évülnek el. És valóban nehéz dolguk volt a nyomozóknak! A DNS egyezés elég egyértelmű dolog és sok mindent elárulhat rólunk. Mint ahogyan 1-2 éve hangoztatták is, hogy sem az elkövető, de még a rokonai sem ültek soha börtönben!

Holott kiderült, hogy az eset után nem sokkal már be is varrták...


Az öröm helyett inkább arra kellene figyelniük, hogy mit lehet tanulni ebből az egész nyomozásból. Hogyan lehetett volna hamarabb rájönni, hogy akit keresünk már régen a mi foglyunk?

2018. szept. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!