Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthetem ezért a rendőrs...

Feljelenthetem ezért a rendőrségen? (Facebookos zaklató)

Figyelt kérdés
29 éves pasi vagyok,házas és már van két gyerekem.Jól élünk de szeretem a változatosságot és a kalandokat.Egy hónapja írt rám egy csaj Facebookon. Csinos volt,visszajelöltem és elkezdtünk dumálni.Már az elején bevállalós volt,hamar a szexre terelődött a szó. Mivel beindultam rá elég sok személyes dolgot elmondtam magamról.Persze találkozni akartam vele és nem csak beszélgettünk volna.Ekkor kezdett nem stimmelni az egész.Nem akart beszélni velem telefonon,amit azzal indokolt,hogy éjjel nappal dolgozik és nem tud telefonálni a munkahelyén.Képet sem akart küldeni magáról azt mondta nem fotogén és élőben majd mindent megmutat.Nem erőltettem mert nagyon rá voltam izgulva.Gondoltam úgyis nemsokára minden meglesz aminek meg kell lennie.Aztán megbeszéltünk egy személyes találkozót de két nappal előtte lemondta azzal,hogy külföldre utazik és majd jelentkezik.Rájöttem,hogy kamu profilról van szó. Eltelt pár nap és ráírtam,hogy kiugrasszam a nyulat a bokorból.Először vetített de aztán bevallotta,hogy tényleg kamu profil.Azt állította,hogy egy internetes újságnak dolgozik és leleplező riportot kellett csinálnia hűtlen férfiakról.Meg,hogy a beszélgetésünk egy részét berakja a cikkbe amit ír.Amúgy kedvesen közölte ezeket még elnézést is kért amiért hülyített de azt mondta a munkája része volt.Persze ez nem hatott meg és mondtam,hogy fel lesz jelentve.Azt mondta a cikkben ki lesznek takarva a nevek meg minden ilyesmi..De én ebbe nem vagyok hajlandó belemenni..Hogy tudnám feljelenteni vagy kideríteni,hogy ki ez?Nem akarom,hogy valaki véletlenül elolvassa amit ír és lebukjak.Lényegében nem zsarolt meg ezért nem tudom,hogy ez így bűncselekmény.e.Ha bemegyek a rendőrségre foglalkoznak az üggyel?
2018. szept. 13. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Feleséged volt
2018. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen foglalkoznak vele, és keményen megüti a bokáját ha elindul az ügy.
2018. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Tuti, hogy az asszony volt!:D
2018. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

1. "Csinos volt,visszajelöltem és ..."

2. "Képet sem akart küldeni magáról azt mondta nem fotogén"

Akkor most hogy is van ez?

2018. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Biztos nem a feleségem volt ő teljesen normálisan viselkedik itthon észrevenném ha ő lett volna.

Utolsó.Profilképe volt fenn egy egész alakos fotó..De nyilván szerettem volna róla másik fotót is amit nem volt hajlandó elküldeni.Ez lett fura.

2018. szept. 13. 18:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valakire ráizgulni, aki még egy kamu fotót sem küldött magáról??? :D


Amúgy szerintem egy újságírónak joga van megírni, mi történt vele, amíg nem vagy beazonosítható. Ha most emiatt perelsz, akkor majd törvényszéki tudósítás keretében megoldják azt is, hogy beazonosítható legyél. Esetleg küldenek egy meghívót a feleségednek is a tárgyalásra. Érzésem szeint a pert amúgy elvesztenéd, hisz neked a pereskedésig semmi károd nem származott az ügyből.


Amúgy meg szégyelld magad az egész miatt.

2018. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó.Igen hülyeség volt szóba állni vele ismeretlenül.A profilképen elég csini volt,szexis és ahogy beszélt a szexről az beindított. Így utólag tudom,hogy előbb is feltűnhetett volna,hogy valami nem stimmel.Nem érzem,hogy akkora bűn lenne amit csinálok,

.A családomért mindent megteszek a feleségem szeretem de nem tud nekem mindent megadni amire én vágyom..Amiről meg nem tud az nem fáj neki. Ennyi.Attól még nincs joga senkinek mindenféle internetes szennylapban megjelentetni a privát beszélgetéseimet.

2018. szept. 13. 18:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Nap mint nap tesznek fel privát beszélgetéseket a netre ezerszám, ahol kitakarták a másik nevét stb. Ez szerintem nem fog nagyon izgatni senkit rajtad kívül.
2018. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Persze foglalkoznak vele. Ha bemész a rendőrségre rögtön félredobják a kedvedért a 20 éve megoldatlan olajszőkítési ügyeket,a napi 100 gyilkosságot,emberrablást rablást és rohannak a szolgálatodra.Észak és Dél Korea is békét köt,a Krímen is vége lesz a háborúnak meg Szíriában is,Soros György pedig az egész hálózatát mozgósítja az Anonymus hackercsoporttal az élén.. csakhogy egyesült erővel segíthessenek neked amiért nem vagy képes kordában tartani a farkadat de mellé még olyan sötét is vagy,hogy a néger szénbányász világít melletted az alagútban.

Neked nem a rendőrséget kéne meglátogatni hanem a pszichiátriát..

2018. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9 es rohadt viccesnek érzed magad mi?.. Örülj hogy nem veled történt meg.
2018. szept. 13. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!