Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csajok! Aki volt már börtönben...

Csajok! Aki volt már börtönben (előzetesben vagy letöltendőt kapott) mesélje el, miért volt, mennyi időre, és milyen volt bekerülni és ott lenni? Kamugépek és észosztók kíméljenek, az írjon, akivel történt ilyen!

Figyelt kérdés
2018. szept. 14. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez teged pontosan miert is erdekel?

Milyen lett volna? Ugyanolyan mint a ferfi bortonok csak noi orok vannak es nem (csak) seggbe akarnak dugni.

2018. szept. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Drazicc ***** válasza:
Akkor nálatok is van bekóstolás az elején?
2019. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az erőszak a börtönben nem arról szól, hogy a szexuális étvágyukat kielégítsék, hanem azért, hogy betörjék a gyengébbeket, kialakítsák a hierarchia-viszonyokat.


Miért lenne itt különbség a női és férfi börtönökben?

2019. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Drazicc ***** válasza:

#3 Én nem tudom csak gondolom mivel alaphelyzetben a férfi a domináns és nő a passzív a börtönökben mindenki minél férfiasabbnak akar mutatkozni, tehát felülkerekedni a másik fölött. Nos ha a helyzet a női börtönökben ugyanaz akkor minél férfiasabb a nő annál elismertebb?

Másik meg nők kicsit máshogy gondolkodnak, több az empátia egymás között kituggya...

2019. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztereotípiák áldozata vagy.
2019. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Voltam fogdán nem mondom ártatlanúl de aki bejuttatott hazudott....rohadt unalmas .
2019. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!