Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Előfordulhat, hogy a Gyakori...

Előfordulhat, hogy a Gyakori kérdéseken feltett kérdés miatt kerül börtönbe valaki vagy eljárás indul ellene? :D

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,hogy nem csináltam semmi törvénytelenséget sem itt sem máshol. :D Nem is áll szándékomban.

Csak kíváncsi vagyok.Azt hallottam,hogy két vagy három csávó szervezkedett ezen az oldalon,hogy csatlakoznak az ISIS-hoz,azt hiszem privát beszélgetésekben is. És le is fülelték őket hál istennek.De egyéb ügyekben is történhet ilyen?Például piti drogosokat,dílereket,tolvajokat is elkaphatnak így?Figyeli a rendőrség ezt az oldalt?Vagy valaki bejelenti és úgy kezdenek nyomozni?Köszi az értelmes válaszokat.


2018. szept. 14. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Volt már ilyesmi. Itt leveleztek egymással, hogy csatlakozzanak az Iszlám Államhoz, és elkapták őket.
2018. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minden internetoldal átmegy egy automatikus gépi szürön (azaz nem emberek nézegetik a szövegeket), és kulcsszavakat figyel a rendszer, amik biztonsági problémákra utalhatnak. A fennakadó szövegeket a rendszer kiemeli és ezt átnézik utána az erre kiképzett emberek.

Így lényegében minden gyanus témát le tudnak állítani és a felelösök ellen eljárás indulhat.

2018. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Volt már ilyesmi. Itt leveleztek egymással, hogy csatlakozzanak az Iszlám Államhoz, és elkapták őket."


Nem, nem volt, egyszer be is linkeltem.

A lényeg, hogy a fenti esetben nem innen indult ki a nyomozás de az itteni pm-ket is kikérték.

Aszem vona gabikának irogatot és az jelentette fel, az egyik ki is jutott törökig de visszajött, elfogyott a pénze?, már nem tudom majd valaki kikeresi a cikket.

2018. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De ettől függetlenül minden szolgáltató (Mo.-i) kiadja az adatokat ha nyomós indokkal kérik.

Ha az oldal üzemeltetője nem adja, de itt van a tárhelye akkor a tárhely szolgáltató adja ki, tovább lehet logikázni.

2018. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2017-ben egy fiatal az Iszlám Államhoz való csatlakozásról kérdezett az oldalon, ami miatt később feljelentették és terrorcselekmény előkészülete miatt vádat emeltek ellene.
2018. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Volt már ilyesmi. Itt leveleztek egymással, hogy csatlakozzanak az Iszlám Államhoz, és elkapták őket."


Kár hogy akkor nem olvastam az oldalt. Jót röhögtem volna :XD

2018. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Közben megtaláltam a cikket:

[link]


ez pedig az idén hozott ítélet:

[link]

2018. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Még nem történt ilyen, de ahogy haladnak itt a dolgok, még erre is sor kerülhet.
2018. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Még nem történt ilyen, de ahogy haladnak itt a dolgok, még erre is sor kerülhet."


a 7-es hozzászóló bizonyította hogy volt már ilyen eset.

2018. szept. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 De ha elolvasod a cikket, kiderül hogy nem az itt feltett kérdés miatt zárták őket börtönbe, hanem az egyik el is utazott hogy csatlakozzon, a masikat meg Vona jelentette fel. Tehát tulajdonképpen tényleg nem történt ilyen. Az itteni levelezést gondolom a nyomozás során derítették ki, hogy összeállítsák a teljes sztorit.
2018. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!