Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyomozók nagyon unják, hogy...

A nyomozók nagyon unják, hogy mindig befut hozzájuk egy újabb lopási vagy más bűnügy?

Figyelt kérdés

Voltam tanúként kihallgatáson,közben láttam,hogy kb.20 mappa van az asztalon,nem tudom ,hogy minden egyes mappa egy ügy vagy egy ügy is áll több mappából de ketten voltak az irodában,az egyik teljesen mást csinált ,a gép előtt űlt végig. Aztán egy nő bejön és mondja nekik,hogy "a hölgy tegnap este tett feljelentést mert a buszon a falzsebéből valaki óvatosan ellopta a telefonját és leszálláskor nem találta. Erre a nyomozófiú (mert fiatal volt nagyon) csak annyit mondott,hogy "huhhh",a nő pedig odaadta neki a papírokat.


Ezek szerint unják már,hogy mindig befut újabb meg újabb ügy?


Azt hallottam,van nekik kb.20-30 mappa és azt szeretnék ,ha estére csak 5 darab mappa lenne az asztalon de ezek szerint mindig születik új ügy.

Aki rendőrnyomozónak szeretne menni nyilván érdekelnie kell az ilyen téma és az benne az izgalmas,hogy ismeretlen tettest kell előkeríteni,de mikor benne dolgoznak már,gondolom belátják,hogy nem is olyan jó az és nehéz amit csinálni kell.


Hogy van ez az egész?

Unják már,hogy mindig kapnak egy új ügyet vagy nekik ez természetes,megszokott dolog már?



2018. szept. 19. 16:56
 1/1 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha nem lennének ügyek, akkor nem lenne szükség a nyomozók munkájára...
2018. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!