Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Felvehetnek rendőrtnek, ha...

Felvehetnek rendőrtnek, ha színtévesztő vagyok?

Figyelt kérdés
A rendőrségnék az egészségügyi alkalmassági kizáró okok közt az van írva,hogy “színtévesztés,anomaloszkópos lelet birtokában egyéni elbírálás alapján”

2018. szept. 22. 14:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
0%
Akár közmunkásnak is.
2018. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
0%

és pl a piros sàrga zöld làmpàt akkor hogy ismered meg?

vagy fékezett e az autó avagy nem

meg a kresszhez elég fontosak a szinek úgy álltalában

2018. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez azt jelenti, hogy a pontos színtévesztéstől függ. Ennek nagyon sok variációja és nagyon különböző súlyossági foka létezik, ezért kell egyénileg elbírálni. Szóval érdemes utánajárnod, de itt nem fog neked tudni senki válaszolni sajnos, mert ehhez szemész szakorvos kell, sőt lehet hogy speciálisan képzett szakorvos, aki téged megvizsgál. A férjnem a citromsárga-fehér-világoszöld színeket nem tudja egyértelműen megkülönböztetni, pontosabban bizonyos árnyalatokat, de amit a közutakon használnak, azt tökéletesen látja, ezért az ő esetében ez valószínűleg nem lenne kizáró ok (de sosem akart rendőr lenni amúgy).

2018. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Hogy jön ide a közmunka?

#2 meg tudom különböztetni a közlekedési lámpák színeit és képzeld,még jogosítványom is van,heti rendszerességgel vezetek.

Pirös-zöld színtévesztő vagyok,a pöttyös ábrák nagyrészét nem tudom

Kiolvasni

2018. szept. 22. 16:04
 5/35 anonim ***** válasza:

"és pl a piros sàrga zöld làmpàt akkor hogy ismered meg?"



Mondjuk onnan, hogy mindig a felső piros, és mindig az alsó zöld? :D

2018. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
hajrá... biztos az őrmestwr is így fog mosolyogni mikor még full alkalmas emberek sem kellenek
2018. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

#5

Nem vagyok színvak.Látok a külömbséget a piros és a zöld között.Csak 1-2 árnyalatot keverek,azt is csak akkor,ha miliméter pontossággal egymás mellett vannak.Akkor egybeolvad a 2.

2018. szept. 22. 17:18
 8/35 A kérdező kommentje:

[link]


Én itt pl.egy 17-est látok.47 lenne a helyes,de a 4-es alsó részét nem látom,egybeolvad a piros háttérrel

2018. szept. 22. 17:19
 9/35 anonim ***** válasza:
24%

"Hogy jön ide a közmunka?"


Úgy, hogy az is állami köztisztviselő.

2018. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Gugu Gabor ***** válasza:
Ugyan nem vagyok orvos de adott helyzetben sajn egy rendőrnek fontos lehet hogy kékes zöld vagy zöldes kék az autó amit meg kell állítani pld. (ruha színe stb.)
2018. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!