Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért volt ilyen bunkó velem...

Miért volt ilyen bunkó velem a rendőr?

Figyelt kérdés
Egy verekedés kapcsán kerültem rendőrségi ügybe, mint tanú. Szóval én nem csináltam semmit, csak láttam a verekedést. Egy szórakozó helyen volt, jöttek a rendőrök és minket is bevittek, de akik kijöttek, az egyik akii velünk lányokkal foglalkozott, tök bunkó volt velünk, pedig nem is csináltunk semmit. Olyan szigorú volt velünk, mintha bűnözők lennénk, pedig csak a barátaink voltak, akik verekedtek. De fura, mikor bevittek és aki kikérdezett minket, az már tök normálisan tudott velünk beszélni, még azt is megkérdezte haza tudunk-e menni, meg hogy korán kelünk-e, stb... Hogy lehet egy rendőr ilyen, hogy ha olyan kedve van, akkor úgy beszél velem, mintha a seggéből rángatott volna ki?? ÉS ilyennek adnak hatalmat a kezébe? Ettől érzi magát valakinek, hogy 50 kilós lányokkal úgy beszél, mint a kutyájával?? Én elvenném az ilyentől a jelvényt... Tehetek valahol panaszt az ilyen ellen?
2018. szept. 24. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Ne morogj, inkább gondolkodj!

Ha te lettél volna az áldozat és olyan rendőr jön ki neked SEGÍTENI aki az elkövető haverjaival kedvesen bánik az lett volna a megfelelő számodra, vagy ha egy olyan rendőr aki "bunkó" módon viselkedik velük ugyan de van tekintélye és eléri amit akar?

A verekedés megtörtént, akik verekedtek azoknak a társaságában voltál. Még ha te nem is tettél semmi rosszat, azt az oda kiérkező rendőr nem tudhatja, neki nem is ez a dolga. Neki a verekedést kellett vagy megakadályoznia vagy a résztvevőket összeszednie, kihallgatásra bevinnie. Az, ahogyan bent a rendőrségen bántak veletek, az már szerinted is megfelelő volt és ez a lényeg. Próbáld meg más oldalról is szemlélni a dolgot, akkor meg tudod érteni mi történik és miért.

Ettől még lehet, hogy az a rendőr alapból bunkó és pont azért végzi azt a melót, mert csak így képes viselkedni. Jogod van panaszt tenni ellene, de csak akkor tedd meg, ha átgondoltad és tényleg semmi okát nem látod a viselkedésének kicsit sem.

2018. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Mi a francbak rinyàlsz? Az emberek sokfèlèk ès van hogy rossz napjuk van, fuggetlenul attol hogy mi a foglalkozasuk.

Inkabb tiszteld azokat akik èrted is dolgoznak.

Nem kell hogy elfogadd a bunkosagot, de legalabb ne rinyàlj.

2018. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%

Gondolom nagyon örült neki, hogy veletek kell szarakodni, mert részegen szarakodtok.

Tuti azon járt az agya, hogy paxittal megszór titeket.

2018. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne is várjál többet a rendőrök nagy részétől.
2018. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Veled?

Mindenkivel ilyenek.

2018. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én még normális rendőrrel nem találkoztam...
2018. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En csak normalis rendorrel talalkoztam. Ok is csak emberek. Nemelyik bunko ugyanugy mint nemelyik postas vagy villanszerelo.
2018. szept. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen estben nyugodtan válts át lekezelő, bunkó stílusba.

Ha nem tetszik neki, akkor kérdezd meg hogy:"és mit tudsz csinálni? Lerajzolsz és összefirkálsz vázze?"

Pont annyit tehet a bunkóságoddal szemben, amennyit te az övével szemben: SEMMIT!

Esetleg azt is megkérdezheted tőle hogy:"Egyébként a kedves édesanyja hogy van?"

2018. szept. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ma 06:57 Te sem találkoztál még rendőrökkel.
2018. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9-nek:


Megpróbálom abbahagyni a röhögést, és válaszoloni!


Eddig 12-szer voltam büntetve, összesen 6 év 9 hónapot csüccsentem eddig! Többek közt egy igen szép nagy "csapat" megszervezése is a nevemhez fűződött annak idején! A rendőrök fejből bediktálták a CB-be az adataimat igazoltatáskor, a flekót csak a rend kedvéért kérték el!

Szereztél nekem pár vidám percet! Köszi!

2018. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!