Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kaphatok büntetést?

Osman alex kérdése:

Kaphatok büntetést?

Figyelt kérdés
az lenne a problémám hogy egyik nap arra keltem fel hogy valakik az udvaromon nézelődnek, matatnak, mire kimentem azt látom hogy két rendőr az, szóltam hogy jónapot, mit keresnek, erre elkezdtek vádaskodni hogy állítólag egy héttel ezelőt láttak engem motorozni és hogy felismerik a sisakom, hiába mondtam hogy én nem motoroztam hiszen nincs saját motorom és jogositványom sincs, ami sisakot meg láttak az egy nagyon régi sisak ami már nem tudja ellátni a funkcióját, én motor szereléssel foglalkozok hobbi szinten, volt az udvaron egy gyári simson s51 segéd-motorkerépár, arra hivatkoztak hogy az volt az a motor amin láttak, mármint a rendőr látott.. elkezdték fényképezni persze megsem kérdeztek, utána abba kötöttek bele hogy miért nincs rajta rendszám, mondtam azért mert segéd motor kerékpár, nyilván ezt ők is tudták csak kötekedtek.. Ez a motor csak javításra volt nálam, üzemképtelen volt.. Nekem még a nevemet sem kérdezték, nem irattak alá semmit, csak olyanokat mondtak hogy ne vezessek engedély nélkül, hiába mondtam hogy nem vezetek.. Meg hogy majd behívnak meghallgatásra, ezzel el is mentek, a kérdésem az lenne hogy bejöhettek volna egyáltalán az udvaromra? Fotózhattak engedély nélkül, mit tudok tenni ha tényleg behívnak vagy hogyan bizonyítsam az ártatlanságom, mivan ha megbűntetnek? Kérem segítsenek, még sosem volt dolgom rendőrökkel, bűntettlen vagyok, becsületesen dolgozok, 24f
2018. okt. 1. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is igazoltattak, akkor nem fognak behívni. Valami másért voltak ott, ez csak valami ürügy lehetett.
2018. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És nem mehettek volna be. Tégy feljelentést birtokháborítás miatt.
2018. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

A mai világban ki az aki nem zárja éjszakára a kaput, miközben az udvarán egy motor áll, (ami állítólag nem is az övé) meg sisak és gondolom még egyéb cuccok?

Mert azt ne mondd, hogy a rendőrök átmásztak a kerítésen!

2018. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Álrendőrök nem lehettek?

Azok átmászhatnak a kapun. :/

2018. okt. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Javaslom hogy derítsd ki hogy kik voltak, és jelentsd fel őket jogszerűtlen intézkedés miatt! Nincs olyan hogy nézelődnek, meg kellett volna kérdezned hogy: És mi az INTÉZKEDÉS jogcíme? Ha nem intézkedés, akkor lehet kihúzni de gyorsan!
2018. okt. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A rendőr magànterületre, parancs nélkül csak akkor léphet be, ha bűncselekményt, vagy életveszélyben lévő embert làt.

Ha egyik se àllt fent, akkor jogtalanul léptek be hozzàd.

Valszeg összekevertek valakivel, vagy csak fontoskodni akartak.

Én ennyitől nem tartanék, lehet semmi se lesz belőle.

2018. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne te félj, hanem azok féljenek, aki jogtalanul behatoltak a területedre!!
2018. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!