Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van értelme erdogán miatt...

Van értelme erdogán miatt ekkora felhajtást csinálni? Szerintetek ez nagyobb felhajtás, mint máskor?

Figyelt kérdés
Vajon Erdogán kérte a nagyobb biztonsági intézkedést, mert be van szarrva kicsit. Vagy Orbán van inkább? Vagy csak jófej akar lenni, hogy lássa Erdogán az intézkedéseket? És egyébként szerintetek van bárkinek ebben az országban vér a pucájában, hogyha nem lennének a szigorú intézkedések, akkor megpróbálna merényletet végrehajtani? És ha hipotetikusan feltesszük, hogy valaki merényletet követne el, szerintetek mi lenne a világpolitikai hatása?

2018. okt. 8. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Minél befolyásosabb vki, annál nagyobb védelem kell. Ennyi, nem kell bele többet belelátni.
2018. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Most menjen Ferihegyről a piros 93 - as busszal (ma már más a száma tudom) KöKi - re Erdogan, és onnan metróval tovább?
2018. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
96%
Minden biszemb**szom ország főnökének ekkora felhajtásokat csinálnak. Nem csak itt, máshol is.
2018. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ferihegyről helikopterrel nem azért nem viszik, mert a Kossuth téren nem bírna leszállni, hanem mert repülés közben bárki lelőhetné egy RPG-vel.
2018. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Most menjen Ferihegyről a piros 93 - as busszal"


Nem, az természetes, hogy konvojal megy. Azt nem értem, hogy miért kell megtiltani hatalmas körzetben még a parkolást is. Az hogy gyorsan érjen oda, az természetes, de a biztonság az más kérdés. Szerintem sokkal nagyobb biztonsági intézkedések vannak, mint Merkel esetében. Valaki fél, miközben szerintem nincs senkinek töke merényletet elkövetni, tehát fölösleges. Egyébként meg ha valaki annyira magára haragít tömegeket, hogy van mitől félnie, az megérdemli, vagy maradjon otthon. És itt tömegekről beszélek, mert egy-két hülye mindig lehet, akik ellen véd az alap biztonság, egy két fanatikus meg ugyancsak mindig lehet, akik meg ki tudják játszani, ha tényleg akarják.

2018. okt. 9. 09:53
 6/6 anonim ***** válasza:
A kurd kommunista párt szokott törökben robbantani meg lövöldözni, és van belőlük elég sok Európában is.
2018. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!